Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota :)

eSa była :slina: :slina: :slina:

nawet ja troche po upalalismy :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota :)

było pisać , że będziesz to bym nie chorował :polew:
Opublikowano

Dzięki za spota :)

było pisać , że będziesz to bym nie chorował :polew:

ty symulancie :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:17_________________________________________________STO LAT BASIU

img_2028.jpg

specjalnie dla ciebie upchtoliłem :decayed:

Opublikowano

oooooo, :notworthy: dziękuję :buziak:

Opublikowano
  • Autor
STO LAT BASIU

img_2028.jpg

specjalnie dla ciebie upchtoliłem :decayed:

ja yhym :polew: jak to Ty byś przyrządzał to by to był czteropak ze świeczką :polew:

a tak w ogóle to też sie dołączam i życze wszystkiego dobrego :kox:

Opublikowano

Tym razem nie eSą, Keżor, myślałem że mnie nie wystawisz i będziesz :gwizdanie:

Opublikowano

A ja teraz właśnie wróciłem do domu z pracy........... :disgust::kwasny::angry:

Opublikowano

Adrenalina wszystkiego dobrego dużo szczęścia i pociechy z męża i z dzieciątka które się niebawem pojawi :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

Tym razem nie eSą, Keżor, myślałem że mnie nie wystawisz i będziesz :gwizdanie:

pierwszy raz mnie nie było od dawien dawna :/ nie wiedziałem , że będziesz , ale poważnie , leże chory w łózku.

lepiej gadaj jak sie jeździ furą jak nie ma pasażera obok :kox: :kox: bo wiem , że to jest największa różnica po odebraniu prawka :decayed:

Opublikowano

Tym razem nie eSą, Keżor, myślałem że mnie nie wystawisz i będziesz :gwizdanie:

a co zle ci bylo? :bicz::decayed:
Opublikowano

Adrenalina wszystkiego dobrego dużo szczęścia i pociechy z męża i z dzieciątka które się niebawem pojawi :kwiatek:

:notworthy: :notworthy: dzięki Tatuśku :wink4:

Opublikowano

Wszystkiego naj ... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

Baśka, Ty masz dziś urodziny? :mysli:

coś mi się nie wydaje :rolleyes:

no ale ok, jak by coś to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :kox::drunk:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adrenalina wszystkiego dobrego dużo szczęścia i pociechy z męża i z dzieciątka które się niebawem pojawi :kwiatek:

Wszystkiego naj ... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

i ja też... :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:20_________________________________________________proponuje sobie zapodać po jednej...

http://allegro.pl/lewy-pas-to-nie-kolko-rozancowe-i1408728785.html

:gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:22_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bazooka na ziemniaki... :polew:

paląca się pomarańcza... :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________ :mysli:

no dobra nikogo nie ma to idę spać... :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Keżor Ty masz czarną ramkę do grilla?

Zamieniasz się na srebrną bo nie chce mi się malować :decayed:
Opublikowano

fajfun :facepalm:

Opublikowano

Tyskie i spać :gwizdanie:

Opublikowano

Baśka najlepszego :kwiatek::drinks:

Opublikowano
  • Autor
to jest od Piotrka z SCZ aukcja , pomysł dobry , ale troche szpeci wielkość :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:27_________________________________________________

Keżor Ty masz czarną ramkę do grilla?

Zamieniasz się na srebrną bo nie chce mi się malować :decayed:

tak ;]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.