Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To spoko. Jak coś to zabierz na spota za tydzień. :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior, źle nie było ;D Było git :naughty:

Opublikowano

Tyskie i spać :gwizdanie:

też bym się napił zdziebko
Opublikowano

dzięki ludziska za życzonka :buziak::notworthy:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________i dobrej nocki :) ide troszkę 'poświętować' ze Stasiem :kox:

Opublikowano

dzięki ludziska za życzonka :buziak::notworthy:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________i dobrej nocki :) ide troszkę 'poświętować' ze Stasiem :kox:

no to bawcie sie dobrze :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dzięki ludziska za życzonka :buziak::notworthy:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________i dobrej nocki :) ide troszkę 'poświętować' ze Stasiem :kox:

no to bawcie sie dobrze :naughty:

no teraz przynajmniej macie pewność , że nie będzie wpadki :decayed:
Opublikowano

i co, odpaliło te B5?

Opublikowano

i co, odpaliło te B5?

Odpaliło. Dotknąłem wtrysku i od strzała :decayed:
Opublikowano

to spoko, przygody znowu były :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam spać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , jak chcesz przypierdolić muskle a Ci sie ćwiczyć nie chce to mam rozwiązanie :

http://jaramsie.pl/91j5u0_2s3twcv

on był ze dwa razy na siłce góra :decayed:

a Ty już wsumie raz byłeś :kox:

Opublikowano

Krolu , jak chcesz przypierdolić muskle a Ci sie ćwiczyć nie chce to mam rozwiązanie :

http://jaramsie.pl/91j5u0_2s3twcv

on był ze dwa razy na siłce góra :decayed:

a Ty już wsumie raz byłeś :kox:

:polew: :polew: :polew:

ma kocie ruchy :polew:

Opublikowano
  • Autor

jest kawał ciacha :kox:

Opublikowano

ja powoli zbieram się w kimono, jak już jutro minie, to będzie z górki - 2 dni i weekndend

Opublikowano

ja powoli zbieram się w kimono, jak już jutro minie, to będzie z górki - 2 dni i weekndend

jeszcze jutro do pracy i długiiiiii weeekendddd :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja powoli zbieram się w kimono, jak już jutro minie, to będzie z górki - 2 dni i weekndend

jeszcze jutro do pracy i długiiiiii weeekendddd :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

w tym roku masz niepracujące czwartki ? :decayed:
Opublikowano

:hi:

po kinie weekend fajny polecam :good:

Opublikowano
  • Autor

po kinie

nie żebyś mi sie z Alko kojarzył , ale przeczytałem po klinie :polew: :polew:
Opublikowano

ja powoli zbieram się w kimono, jak już jutro minie, to będzie z górki - 2 dni i weekndend

jeszcze jutro do pracy i długiiiiii weeekendddd :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

w tym roku masz niepracujące czwartki ? :decayed:

czwartki i piatki :decayed::polew:
Opublikowano

A ja dopiero teraz wróciłem po spocie... :gwizdanie:

Nie dotre na spota....... :disgust:

a mi się nie chce jechać, padam po robocie :rolleyes:

[...]

i mnie też nie ma :embarrassed:

mnie również dziś nie ma na spocie :decayed:

:hi: no i mnie tez nie bedzie ;(

...Leszcze! :decayed:

A teraz do rzeczy. :cool1:

Adrenalina wszystkiego dobrego dużo szczęścia i pociechy z męża i z dzieciątka które się niebawem pojawi :kwiatek:

Bałbła!!! Trochę spóźnione ale szczere! Zdrowia bo to najważniejsze! Najlepszego! :kwiatek:

a ja byłem :wink4:

legenda glosi ze dzis jakis spot jest :)kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis

sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku

to dobrze że idę do kina a nie na spot :decayed:

miszak ty geju~ :polew:

:polew: :polew: :polew: No ale dziwicie się! Przecież we wtorki jest taniej kino a Miszka zbiera na B6... :naughty: :naughty:

i co, odpaliło te B5?

Wiesz jak to jest? Czy DIZEL czy BENZYNA - jak paliwko jest to się jeździ... :naughty::polew: :polew:

:mysli: To chyba wszystko... :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.