Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam kolega z Twoich okolic

No właśnie widzę... Bliżej OKO'a jednak. :cool1:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

Nadrobić spamik i możesz tu wchodzić kiedy chcesz! :polew: :polew: A na spota oczywiście zapraszamy... Lista później. Ja piję LECHA...

:polew: :polew: :polew:

aleś to odmienił OKO'a :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też Leszka, koniecznie zimnego :decayed:

ja nie :sick3: :sick3:

147_marek_z_lechem_w_rowie_lech_piwo.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie :sick3: :sick3:

147_marek_z_lechem_w_rowie_lech_piwo.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: to już wiadomo czemu miszka zawsze wali lecha...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

zapraszamy

Dzięki dzięki

z tym czasem ostatnio to różnie bywa ale postaram się podjechać w najbliższym czasie

Opublikowano

ja nie :sick3: :sick3:

147_marek_z_lechem_w_rowie_lech_piwo.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: to już wiadomo czemu miszka zawsze wali lecha...

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

pewnie wali konia :tongue4:

Opublikowano

ja nie :sick3: :sick3:

147_marek_z_lechem_w_rowie_lech_piwo.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: to już wiadomo czemu miszka zawsze wali lecha...

:polew: :polew: :polew:

nie pier**l Leszek :decayed:

Opublikowano

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

zapraszamy

Dzięki dzięki

z tym czasem ostatnio to różnie bywa ale postaram się podjechać w najbliższym czasie

wpadaj śmiało, tylko uważaj na miszkę ( dobrze mieć przy nim dni niepłodne) :wink4:

:polew:

Opublikowano

ja nie :sick3: :sick3:

147_marek_z_lechem_w_rowie_lech_piwo.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: to już wiadomo czemu miszka zawsze wali lecha...

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

pewnie wali konia :tongue4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

zapraszamy

Dzięki dzięki

z tym czasem ostatnio to różnie bywa ale postaram się podjechać w najbliższym czasie

wpadaj śmiało, tylko uważaj na miszkę ( dobrze mieć przy nim dni niepłodne) :wink4:

:polew:

dokładnie Stan coś wie o tym a w zasadzie to Basia

Opublikowano

ściulu :polew:

Opublikowano

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

zapraszamy

Dzięki dzięki

z tym czasem ostatnio to różnie bywa ale postaram się podjechać w najbliższym czasie

wpadaj śmiało, tylko uważaj na miszkę ( dobrze mieć przy nim dni niepłodne) :wink4:

:polew:

dokładnie Stan coś wie o tym a w zasadzie to Basia

hehe tylko nie mówcie że muszę przyjechać z żelaznymi majtorami dla bezpieczeństwa :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zbieram się sprawdzić te dni niepłodne :hi:

:polew:

Opublikowano

hehe tylko nie mówcie że muszę przyjechać z żelaznymi majtorami dla bezpieczeństwa :wink4:

:polew: :polew: :polew: przyjedziesz to się przekonasz :polew: :polew: :polew::wink4:
Opublikowano

też spadam stąd zaraz

Opublikowano

ide spac, takze jak byscie cos potrzebowali no to mnie niema :polew::tongue4:

Opublikowano

Chyba zdupczam powoli bo jutro pobudka i do roboty. CHyba, że jeszcze nie? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Max Ty żyjesz? :naughty:
Opublikowano

hehe tylko nie mówcie że muszę przyjechać z żelaznymi majtorami dla bezpieczeństwa :wink4:

:polew: :polew: :polew: przyjedziesz to się przekonasz :polew: :polew: :polew::wink4:

Pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: :>

ja też uciekam więc koledzy miłęj nocy życzę

:hi:

Opublikowano

hehe tylko nie mówcie że muszę przyjechać z żelaznymi majtorami dla bezpieczeństwa :wink4:

:polew: :polew: :polew: przyjedziesz to się przekonasz :polew: :polew: :polew::wink4:

Pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: :>

ja też uciekam więc koledzy miłęj nocy życzę

:hi:

Nart! :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.