Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tfu tylko 11% :thumbdown:

co ty gadasz, zaraz będę rzygać :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej bede ale nom jak zwykle nie za dlugo bo wiadomo dobranocka :tongue4:

Wyślij linka jak będzie fajna :decayed::jerk:
Opublikowano

jesli dotrę, to postaram się zabrać kalendarze :cool1:

Opublikowano

Styczeń się kończy i zdjęcie powisi na ścianie 5 dni :thumbdown:

Opublikowano

Zabierz, zabierz - obejrzę co tam za padła. :naughty:

dobrze ze styczen sie juz konczy :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej bede ale nom jak zwykle nie za dlugo bo wiadomo dobranocka :tongue4:

Wyślij linka jak będzie fajna :decayed::jerk:

hehehe

a tfu tylko 11% :thumbdown:

co ty gadasz, zaraz będę rzygać :naughty: :naughty:

ee no to git :decayed:
Opublikowano

a tfu tylko 11% :thumbdown:

co ty gadasz, zaraz będę rzygać :naughty: :naughty:

To nie przepijaj! :cool1:

raczej bede ale nom jak zwykle nie za dlugo bo wiadomo dobranocka :tongue4:

Wyślij linka jak będzie fajna :decayed::jerk:

:decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:55_________________________________________________

Styczeń się kończy i zdjęcie powisi na ścianie 5 dni :thumbdown:

:gwizdanie: Przeklej fotkę na każdy miesiąc i z głowy! :evil::polew:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

Opublikowano

Styczeń się kończy i zdjęcie powisi na ścianie 5 dni :thumbdown:

No powisi ale Pod warunkiem, że Stanleya nie rozłoży bo za tydzień to już będzie 1 luty - jak w mordę strzelił! :gwizdanie: :wink4::tongue4:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:

:ssij: w tym roku wygrywam grudzień :decayed:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:

:ssij: w tym roku wygrywam grudzień :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co juz za to zaplaciles? :tongue4:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:

:ssij: w tym roku wygrywam grudzień :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co juz za to zaplaciles? :tongue4:

To oni mi za to płacą :decayed:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:

:ssij: w tym roku wygrywam grudzień :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co juz za to zaplaciles? :tongue4:

To oni mi za to płacą :decayed:

ja yhym :polew:
Opublikowano

hmmm, dziwne... - wszystkie kalendarze zaczynają się od lutego :mysli:

:polew:

:decayed:

:decayed:

:ssij: w tym roku wygrywam grudzień :decayed:

:polew: :polew: :polew: a co juz za to zaplaciles? :tongue4:

To oni mi za to płacą :decayed:

ja yhym :polew:

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mnie nie będzie jutro na 100 %

Opublikowano

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

mnie nie będzie jutro na 100 %

yes yes yes :polew: :polew: :polew:

ściulu :thumbdown:

Opublikowano

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

Jego w to nie mieszaj to jest inna liga :polew: :polew:
Opublikowano

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

Jego w to nie mieszaj to jest inna liga :polew: :polew:

tak zdecydowanie inna liga :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Nie pamiętasz też mi to proponowałeś...

:polew: :polew: :polew:

chyba o fajfuna ci chodzilo[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

mnie nie będzie jutro na 100 %

yes yes yes :polew: :polew: :polew:

ściulu :thumbdown:

ee tam pier**lisz, ja bym twoją mordę zobaczył :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.