Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:

niet :gwizdanie:

opisany: 25 Styczeń 2011, 11:02[/size]_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

no jest tu kilka rodzynków :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

a ja znowu jestem w Magro, w Rybniku :disgust:

Opublikowano

eee to Weź mi na piątek do roboty kalendarz :decayed:

podjadę, od razu mnie przedstawisz :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

A masz facebooka w telefonie :?: :kox:

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

a ja znowu jestem w Magro, w Rybniku :disgust:

Stan weź dziś mi vaga przywieź :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

A masz facebooka w telefonie :?: :kox:

:hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________

:yeah:

:siema: a mosz brele do tego ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:02_________________________________________________VAG EVENT 2010 - full length

:kox: :kox: mój golf też tam kiedyś zawita :decayed:

filmik zagościł w moim telefonie :kox:

tak w ogóle to Cześć Żłoby :>

za godzinę do roboty, niestety :wallbash:

a ja znowu jestem w Magro, w Rybniku :disgust:

Stan weź dziś mi vaga przywieź :naughty:

postaram się podjechać

Opublikowano
  • Autor

25012011762.jpg

ładne ? :>

Opublikowano

25012011762.jpg

ładne ? :>

słitaśne :decayed:

Opublikowano

:hi: Kto dziś będzie? :naughty:

25012011762.jpg

ładne ? :>

:cool1::good:
Opublikowano

będę :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też ;] a co miałbym nie być :naughty:

Opublikowano

wyjmaki do RNS`a ktoś posiada :mysli:

Opublikowano

będę :hi:

ja też ;] a co miałbym nie być :naughty:

:good:

wyjmaki do RNS`a ktoś posiada :mysli:

:no:
Opublikowano

Jak zwykle będę :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Jak zwykle będę :thumbdown::decayed:

:wink4:
Opublikowano

Pany ja nie dotrę, spadam do łóżka zwalczać chorobę, jak ktoś chce kalendarz to musi sobie podjechać :wink4:

Opublikowano

Pany ja nie dotrę, spadam do łóżka zwalczać chorobę, jak ktoś chce kalendarz to musi sobie podjechać :wink4:

To mogę podjechać przed spotem i wezmę dla wszystkich :gwizdanie:
Opublikowano

Pany ja nie dotrę, spadam do łóżka zwalczać chorobę, jak ktoś chce kalendarz to musi sobie podjechać :wink4:

To mogę podjechać przed spotem i wezmę dla wszystkich :gwizdanie:

ok, Basia Ci zniesie :rolleyes:

Opublikowano

Pany ja nie dotrę, spadam do łóżka zwalczać chorobę, jak ktoś chce kalendarz to musi sobie podjechać :wink4:

To mogę podjechać przed spotem i wezmę dla wszystkich :gwizdanie:

ok, Basia Ci zniesie :rolleyes:

:good: mogę wejść na górę :wink4:
Opublikowano

Dobra leszcze! :naughty: Do zoba za godzinkę. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.