Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka, wróciłem do domku... bez mandatu się nie obyło kaaarwa

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no mam nadzieję, że nie to pierwsze :decayed:

ok flacha jest później lacha i git -------> może wpadne jeszcze później

Yebany! :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

pewnie oglądał Rocco jak był młody :polew:

:polew: :polew: :polew:

Witka, wróciłem do domku... bez mandatu się nie obyło kaaarwa

:hi: Prędkość...? :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

No dziwisz się jak po zakazach się jeździ? :cool1: Tylko 50pln i 5 pktów? Za co to wypisał? :mysli:
Opublikowano

"niezastosowanie się do znaku B-1 " czyli zakaz wjazdu, pokazywał mi jego taryfikator i były widełki 50-500 zł i 5 pkt... za pasy sobie darował. powiedziałem mu, że jestem biedny student .. a on na to taki biedny, że audi ma :naughty: :naughty:

Opublikowano

Aż takie widełki? :shocked: BTW Następnym razem tam i pod inne zakazy nie wjedziesz! :naughty::wink4:

Opublikowano

Aż takie widełki? :shocked: BTW Następnym razem tam i pod inne zakazy nie wjedziesz! :naughty::wink4:

wracałem od dziewczyny i to było w Chełmku śląskim bodajże .. jakbym jechał główną to na około bym jechał a jest skrót pod ten zakaz , że jedziesz po jakimś osiedlu i wyjeżdżasz prawie w Mysłowicach ... jade patrze jakies 2 auta na awaryjkach myśle było bum.. a za nimi jakies auto na długich stoi i mnie oślepia a tu ich Kia :decayed: pomachał tym patykiem i jeszcze poświecił do środka czy mam pasy..

Opublikowano

witojcie :hi:

Opublikowano

witojcie :hi:

:hi:
Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo k**wa nie za prędkość ADR'em :decayed:

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego lejesz :decayed:

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

a wczoraj i dzisiaj do wieczora fajki nie zapaliłem... jak dostałem mandata od razu stacja i 3 fajki skopciłem :confused4: :confused4:

Opublikowano

:hi:

[/url]!

:shocked: :shocked: :shocked:

Takiego tam wpuścić :polew:

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

ja spadam w kimono :hi:

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego lejesz :decayed:

z prędkości w ADR-ze :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

przez takie głupie mandaty odebrali mi prawko, no bo ku***a nie za prędkość ADR'em :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego lejesz :decayed:

z prędkości w ADR-ze :polew: :polew: :polew:

:lol1:

Opublikowano

zakaz wjazdu i pasy chcial 7 pkt i 600 zł a dał 50 zł i 5 pkt

To bardzo łagodnie cię potraktował. Ja bym powiedział w h*j nie proporcjonalna liczba punktów do kary pieniężnej. A gadają, że nie mogą dać mniej kasy za dane punkty, lecą w bambuko :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.