Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: witam szanowne grono użytkowników audi
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:
Opublikowano

widzę że leberka :naughty:

Opublikowano

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:

jak to zaś wczoraj ino miałem wolne od dłuższego czasu wiec przydają się te parę dni :kox: a dodatkowo jest piekna pogoda wiec parezam coś przy wozidle :naughty:

Opublikowano

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:

jak to zaś wczoraj ino miałem wolne od dłuższego czasu wiec przydają się te parę dni :kox: a dodatkowo jest piekna pogoda wiec parezam coś przy wozidle :naughty:

łeee co tam chcesz rezać

widzę że leberka :naughty:

ja się zaraz zbieram :decayed:

Opublikowano

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:

jak to zaś wczoraj ino miałem wolne od dłuższego czasu wiec przydają się te parę dni :kox: a dodatkowo jest piekna pogoda wiec parezam coś przy wozidle :naughty:

łeee co tam chcesz rezać

widzę że leberka :naughty:

ja się zaraz zbieram :decayed:

kurde musze wkoncu opanowac ten moj fotel bo nie grzeje chyba cos z kostkami bo bezpiecznik mam dobry :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:

jak to zaś wczoraj ino miałem wolne od dłuższego czasu wiec przydają się te parę dni :kox: a dodatkowo jest piekna pogoda wiec parezam coś przy wozidle :naughty:

łeee co tam chcesz rezać

widzę że leberka :naughty:

ja się zaraz zbieram :decayed:

kurde musze wkoncu opanowac ten moj fotel bo nie grzeje chyba cos z kostkami bo bezpiecznik mam dobry :gwizdanie:

masz grzane zice ? :shocked:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 10:40_________________________________________________dorezałeś ? :decayed:
Opublikowano

:hi:

widzę że leberka :naughty:

:gwizdanie:

:hi: witam szanowne grono użytkowników audi

zaś wolne ?

:hi:

:hi:

jak to zaś wczoraj ino miałem wolne od dłuższego czasu wiec przydają się te parę dni :kox: a dodatkowo jest piekna pogoda wiec parezam coś przy wozidle :naughty:

Co tam robisz? :cool1: Aaaa... już wiem! :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:hi:

:zemdlal:

Opublikowano

stasiu a tobie co...? :mysli:

Opublikowano

stasiu a tobie co...? :mysli:

dopadła mnie choroba wściekłych krów :disgust:

Opublikowano

oj stanley czyli ze co mleczka teraz nie dajesz...? :P

Opublikowano

akjam a jak tam moja sprawa z pakiecikiem oswietlenie :gwizdanie:

Opublikowano

akjam a jak tam moja sprawa z pakiecikiem oswietlenie :gwizdanie:

Póki co nie ma kompletu ale jak tylko będzie da znać. :good: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________**********************************************

Co tu taka cisza!? :mysli: Zaszyci wszyscy przeciwko FORUM czy jak! :mysli::co: :co:

:polew: :polew:

Opublikowano

i po pracy :wink4:

co za h*je wychodze rano patrze a tu mi jakieś h*je za***ali przednie listwy z drzwi :wallbash: co za kutastwo :angry:

Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

he?
Opublikowano

:hi:

ręce konia :wallbash: :wallbash:

he?

no teraz wróciłem z roboty

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.