Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::decayed:

do roboty nie poszedł i banan :decayed:

Albo się z jakąś d*pą umówił! :decayed:

a nie, na pewno nieeee :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::decayed:

do roboty nie poszedł i banan :decayed:

Albo się z jakąś d*pą umówił! :decayed:

a nie, na pewno nieeee :tongue4:

przegrałeś czteropak kasztelanka :decayed:

mam dziś spotkanie :>

Opublikowano

jak nie poszedł :decayed:

miałbym na 14, ale że został mi stary urlop :naughty:

dziś to Wy na mnie pracujecie :polew:

Kto pracuje to pracuje... :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:54_________________________________________________

:hi::decayed:

do roboty nie poszedł i banan :decayed:

Albo się z jakąś d*pą umówił! :decayed:

a nie, na pewno nieeee :tongue4:

:polew: :polew: Stan! Nie wierzysz w Pucosława! ? :wink4:
Opublikowano

najwidoczniej nie :naughty:

zaraz mu zrobię wjazd na magro, wpadnę tam z słomą w butach i podam się za przyjaciela Artura :polew:

Opublikowano

najwidoczniej nie :naughty:

zaraz mu zrobię wjazd na magro, wpadnę tam z słomą w butach i podam się za przyjaciela Artura :polew:

Nie rób mu tego! :decayed:
Opublikowano

na dodatek w dłoni będę trzymał pustą butelkę po "byku" :kox:

Opublikowano

najwidoczniej nie :naughty:

zaraz mu zrobię wjazd na magro, wpadnę tam z słomą w butach i podam się za przyjaciela Artura :polew:

od wtorku jestem na L4 :beksa:

Opublikowano

eeeeee trzeba było pisać, byśmy wpadli Cie odwiedzić :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

eeeeee trzeba było pisać, byśmy wpadli Cie odwiedzić :decayed:

pokaż lepiej zdjęcie tego kolegi :tongue4:

Opublikowano

eeeeee trzeba było pisać, byśmy wpadli Cie odwiedzić :decayed:

pokaż lepiej zdjęcie tego kolegi :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i se przeyebałeś :gwizdanie:

Opublikowano

i se przeyebałeś :gwizdanie:

:bag:

Opublikowano

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

Opublikowano

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

Do roboty byś się wziął! :naughty:
Opublikowano

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

Opublikowano

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

Do roboty byś się wziął! :naughty:

Dzisiaj Day Offff.... zresztą ileż można robić, co za dużo to nie zdrowo :punk:

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

:polew: no to faktycznie.... W takim bądz razie ide robic ten obiad :przebiegly:
Opublikowano

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

:naughty:
Opublikowano

:hi:

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

Policzyłeś Kędziora?

Opublikowano

:hi:

widze że wam też się nudzi.... :wink4: z nudów to ide chyba objad ugotować :)

ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni :polew:

Policzyłeś Kędziora?

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.