Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po spocie :hi:

Opublikowano

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

Opublikowano

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Niech sypie ale w górach! :wink4:
Opublikowano

:hi:

ja też dotarłem

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

nie było aż tak źle :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:47_________________________________________________

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Niech sypie ale w górach! :wink4:

jeszcze miesiąc może półtora i zima będzie wspomnieniem ...

Opublikowano

:hi:

ja też dotarłem

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

nie było aż tak źle :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:47_________________________________________________

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Niech sypie ale w górach! :wink4:

jeszcze miesiąc może półtora i zima będzie wspomnieniem ...

No zima mi nie przeszkadza ale trzeba uważać na drodze na lodowe/śliskie pułapki... :wink4:

Opublikowano

:hi:

ja też dotarłem

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

nie było aż tak źle :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:47_________________________________________________

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Niech sypie ale w górach! :wink4:

jeszcze miesiąc może półtora i zima będzie wspomnieniem ...

No zima mi nie przeszkadza ale trzeba uważać na drodze na lodowe/śliskie pułapki... :wink4:

nie tylko lodowe jeszcze trzeba jechać prawidłowym kursem żeby ominąć dziury :(

nie ma lekko :decayed:

Opublikowano

Ja też dziękuje za spota i ze rezanko :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

:hi:

ja też dotarłem

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

nie było aż tak źle :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:47_________________________________________________

Ja też już jestem po spocie. Ślisko jak chooj! :angry:

przejebanie ślisko, jeszcze jak jutro pociśnie śniegiem to będzie masakra :gwizdanie:

Niech sypie ale w górach! :wink4:

jeszcze miesiąc może półtora i zima będzie wspomnieniem ...

No zima mi nie przeszkadza ale trzeba uważać na drodze na lodowe/śliskie pułapki... :wink4:

nie tylko lodowe jeszcze trzeba jechać prawidłowym kursem żeby ominąć dziury :(

nie ma lekko :decayed:

No te dziury to jest masakra! :kwasny: :kwasny:

Ja też dziękuje za spota i ze rezanko :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:

:naughty:
Opublikowano

:hi: po spocie

Gracjan dzięki za przejażdżkę esą :kox::good:

Opublikowano

:hi: po spocie

Gracjan dzięki za przejażdżkę esą :kox::good:

A jedzie TO? :mysli::decayed:
Opublikowano

:hi: po spocie

Gracjan dzięki za przejażdżkę esą :kox::good:

A jedzie TO? :mysli::decayed:

A jakoś ujdzie w tłumie :decayed:
Opublikowano

:hi: po spocie

Gracjan dzięki za przejażdżkę esą :kox::good:

A jedzie TO? :mysli::decayed:

A jakoś ujdzie w tłumie :decayed:

Jak to seria... :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
No jest parę ddobrych fotek. :wink4::decayed:

tak wiem, brakuje kobiecych uśmiechów, sterczących sutków i jędrnych pośladków :decayed:

Ja tego nie powiedziałem... :naughty:
Opublikowano
No jest parę ddobrych fotek. :wink4::decayed:

tak wiem, brakuje kobiecych uśmiechów, sterczących sutków i jędrnych pośladków :decayed:

ale za to jest jedno zdjęcie z polski :wink4:

Opublikowano

ja powoli zwijam żagiel i zwijam sie spać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.