Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

kędzior odpuść sobie trochę bo się zajedziesz na tej grubie :gwizdanie:

i h*j :confused4:

co za postawa, napij się piwa zapal lola :decayed:

Jak chcesz to mam kontakt do dobrego psychoterapeuty...

:naughty:

...terapia grupowa bądź solo :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

kędzior odpuść sobie trochę bo się zajedziesz na tej grubie :gwizdanie:

i h*j :confused4:

co za postawa, napij się piwa zapal lola :decayed:

Jak chcesz to mam kontakt do dobrego psychoterapeuty...

:naughty:

...terapia grupowa bądź solo :naughty:

myślałem ze zaproponujesz mu terapie paleniskowa dla wyluzowania atmosfery a ty mu karzesz do terapeuty śmigać :cool1:

Opublikowano

jeszcze dwa dni :naughty:

4dni

kędzior odpuść sobie trochę bo się zajedziesz na tej grubie :gwizdanie:

i h*j :confused4:

co za postawa, napij się piwa zapal lola :decayed:

Jak chcesz to mam kontakt do dobrego psychoterapeuty...

:naughty:

...terapia grupowa bądź solo :naughty:

myślałem ze zaproponujesz mu terapie paleniskowa dla wyluzowania atmosfery a ty mu karzesz do terapeuty śmigać :cool1:

niech sobie każdy swojego terapeutę wybierze sam... :palacz

:zyzol:

Opublikowano

Kędzior! Ty się nie łam! :kox: Co tam słychować? :cool1:

Opublikowano

Kędzior! Ty się nie łam! :kox: Co tam słychować? :cool1:

ehhh :(
Opublikowano

Kędzior, ta nuta dobrze na mnie działa :rolleyes:

Opublikowano

Kędzior! Ty się nie łam! :kox: Co tam słychować? :cool1:

ehhh :(

Co jest? :mysli::confused4:
Opublikowano

Kędzior! Ty się nie łam! :kox: Co tam słychować? :cool1:

ehhh :(

Co jest? :mysli::confused4:

więcej optymizmu :)

Opublikowano

Kędzior! Ty się nie łam! :kox: Co tam słychować? :cool1:

ehhh :(

Co jest? :mysli::confused4:

więcej optymizmu :)

No dokładnie!
Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:
Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:
Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:
Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:

a z czego będziechwytał poziom? czujniki chyba są na wahaczach ?

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

potwierdzam bixy to naprawdę jest kosa świeci dużo lepiej niż zwykłe światła :kox: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:

a z czego będziechwytał poziom? czujniki chyba są na wahaczach ?

czujniki są 2 z przodu i jeden z tylu na wahaczu :cool1:

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

potwierdzam bixy to naprawdę jest kosa świeci dużo lepiej niż zwykłe światła :kox: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:

a z czego będziechwytał poziom? czujniki chyba są na wahaczach ?

czujniki są 2 z przodu i jeden z tylu na wahaczu :cool1:

trzeba je montować czy są juz zamontowane ?

Opublikowano

Montować razem z wiązką... :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

potwierdzam bixy to naprawdę jest kosa świeci dużo lepiej niż zwykłe światła :kox: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:

a z czego będziechwytał poziom? czujniki chyba są na wahaczach ?

czujniki są 2 z przodu i jeden z tylu na wahaczu :cool1:

trzeba je montować czy są juz zamontowane ?

trzeba montowac kufatek ma fajny gotowy zestawil ale troche kosztuje ale za wygode cza zaplacic :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.