Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra rezacze, spadam w kimono :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

panowie mom prośba - dzial dobry- jutro miedzy 10-12 będę w bedzinie i autko odstawiał do warsztatu na caly dzien i bym potrzebował transportu z ul.Żeromskiego na Siemianowice sl ok 15-20km w jedna strona do rodzinki - mogę jechać taxa a to $ wole komus na paliwo dac, a proszę o pomoc ponieważ se poruszam na wózku i jakby ktoś avantem podjechał bylo by super

tel 602 896 055 lub pw do 24 dziś albo jutro od 8,30

Opublikowano

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

potwierdzam bixy to naprawdę jest kosa świeci dużo lepiej niż zwykłe światła :kox: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Akjam, jak tam sie jeździ na bixie ?

:kox: :kox: Drugi najlepszy modzik po skórach choć jeszcze nie mam aktywnych długich... :disgust: I eksperymentuję z wysokością świecenia bo jeszcze nie mam samopoziomowania. :naughty:

pierwszy najlepszy mod to chip przecież :wink4:

pamietam ze jak jechalismy z Dimanem to byłem pod wrażeniem jakości tego światła/oświetlania drogi :wink4:

No racja! Chip też daje radę. :wink4: A bixy to serio miazga! Jak będę miał wszystko zrobione do końca to dopiero będzie git! Myślę o samopoziomowaniu, spryskach! :kox:

spryski to pikuś, zabawa z samopoziomowaniem pewnie robi więcej problemów

Więcej ze spryskami jest roboty! :disgust: Do samopoziomowania kupujesz wiązkę i 2 godzinki i po robocie! :kox: A spryski!? :angry: Zmiana zderzaka, zbiorniczka do płynu spryskiwacza, wiązki, dysze... :kwasny:

a z czego będziechwytał poziom? czujniki chyba są na wahaczach ?

czujniki są 2 z przodu i jeden z tylu na wahaczu :cool1:

trzeba je montować czy są juz zamontowane ?

trzeba montowac kufatek ma fajny gotowy zestawil ale troche kosztuje ale za wygode cza zaplacic :naughty:

No trochę kosztuje... Ponad 300Euro! :naughty:

:hi:

panowie mom prośba - dzial dobry- jutro miedzy 10-12 będę w bedzinie i autko odstawiał do warsztatu na caly dzien i bym potrzebował transportu z ul.Żeromskiego na Siemianowice sl ok 15-20km w jedna strona do rodzinki - mogę jechać taxa a to $ wole komus na paliwo dac, a proszę o pomoc ponieważ se poruszam na wózku i jakby ktoś avantem podjechał bylo by super

tel 602 896 055 lub pw do 24 dziś albo jutro od 8,30

Ja Ci kolego nie pomogę bo po robocie będę... :hi:
Opublikowano

:hi:

panowie mom prośba - dzial dobry- jutro miedzy 10-12 będę w bedzinie i autko odstawiał do warsztatu na caly dzien i bym potrzebował transportu z ul.Żeromskiego na Siemianowice sl ok 15-20km w jedna strona do rodzinki - mogę jechać taxa a to $ wole komus na paliwo dac, a proszę o pomoc ponieważ se poruszam na wózku i jakby ktoś avantem podjechał bylo by super

tel 602 896 055 lub pw do 24 dziś albo jutro od 8,30

szkoda ze tak pozno piszesz, ja niestety bede 100km dalej w robocie

Opublikowano

no kurka z treningu pozno wrocilem a dzis dopiero termin ustalilem na 100%

Opublikowano

no kurka z treningu pozno wrocilem a dzis dopiero termin ustalilem na 100%

Zajrzyj jutro z rana to może ktoś będzie i pomoże. A tak wogóle to zapraszamy na spota... :wink4::good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: rezacze
Opublikowano

siema z rana[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 08:42_________________________________________________

Kędzior, ta nuta dobrze na mnie działa :rolleyes:

piosenka fajna, ale wiesz ...
Opublikowano

cze

Opublikowano

:hi: ktoś wie jak rozebrać taki scyzoryk?

1425195840_1

Opublikowano

rzuc nim o podloge :D

Opublikowano

rzuc nim o podloge :D

ja polecam rozjechanie :naughty:

Bulczas aby kluczyk był rozjechany porządnie musisz położyć go na torach kolejowych bądź tramwajowych i po sprawie.

Osobiście polecam tramwajowe, mają rowek więc nie zsuną się z szyny :kox:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

:hi: ktoś wie jak rozebrać taki scyzoryk?

1425195840_1

a z całej k**wy nie idzie ? :decayed:

a w ogóle to

:kox::tongue4:

Opublikowano

Walcie się już sobie otworzyłem :decayed:

Opublikowano

:siema:

:hi: ktoś wie jak rozebrać taki scyzoryk?

1425195840_1

a z całej k**wy nie idzie ? :decayed:

a w ogóle to

:kox::tongue4:

Ty lepiej smaruj ten parapet :naughty:

Opublikowano

W klipie nawet przez chwilę koleżanka Kędziora była :naughty: Wsztko fajnie tylko tak muzyka :sick3:

Opublikowano
  • Autor

W klipie nawet przez chwilę koleżanka Kędziora była :naughty: Wsztko fajnie tylko tak muzyka :sick3:

no muzyka ciulata :kwasny: taka Puckowa :decayed:

no zaraz ide sie przygotować do wyjazdu , bo jeszcze w gangolu siedze :decayed:

Opublikowano

W klipie nawet przez chwilę koleżanka Kędziora była :naughty: Wsztko fajnie tylko tak muzyka :sick3:

no muzyka ciulata :kwasny: taka Puckowa :decayed:

no zaraz ide sie przygotować do wyjazdu , bo jeszcze w gangolu siedze :decayed:

prezes keżor :mysli:

Opublikowano

Szkoda że nie mam floty bo bym pojechał z wami na drugą lekcję :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.