Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: kapelusze :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze 5 h :)

Opublikowano

jeszcze 5 h :)

A ja ostatnio w piątki sobie wolnie biore :przebiegly:
Opublikowano

jeszcze 5 h :)

A ja ostatnio w piątki sobie wolnie biore :przebiegly:

cfaniak :afro:

Opublikowano

Mnie też się jakoś złożyło, że mam wolne... Zaraz jadę na przejażdżkę quadem! :kox::evil:

Opublikowano

Mnie też się jakoś złożyło, że mam wolne... Zaraz jadę na przejażdżkę quadem! :kox::evil:

Też bym musiał odpalić swojego, już 4 miechy stoji w garażu nie ruszany...... :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

model zrobiony :D udało sie wyrobić :P a oddanie dopiero o 14.30 :P

:decayed:

Opublikowano

Keżor nie będziesz gdzieś w okolicach moich :naughty:

Opublikowano

Mnie też się jakoś złożyło, że mam wolne... Zaraz jadę na przejażdżkę quadem! :kox::evil:

Też bym musiał odpalić swojego, już 4 miechy stoji w garażu nie ruszany...... :kwasny:

To się nie operdalaj Grisza! :naughty::wink4:
Opublikowano
  • Autor

Keżor nie będziesz gdzieś w okolicach moich :naughty:

nie :/ ale właśnie :P znalazłem Twój klucz do gwintu :decayed: wiedziałem , że chciałem Ci go oddać , bo był pod moim fotelem :decayed:

https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? :P

temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek :decayed:

Opublikowano

[...]https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? :P

temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek :decayed:

No całkiem nieźle Ci to poszło. :wink4::kox:
Opublikowano

Keżor nie będziesz gdzieś w okolicach moich :naughty:

nie :/ ale właśnie :P znalazłem Twój klucz do gwintu :decayed: wiedziałem , że chciałem Ci go oddać , bo był pod moim fotelem :decayed:

https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? :P

temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek :decayed:

Wiedziałem że masz mój klucz :decayed: Narazie i tak nie potrzebny :good:
Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

Fajne miejsce w katowicach ale żeś żartem doj**ał :polew: :polew: jedź na dzielnice Nikiszowiec i krzycz że lubisz legie warszawę itp :decayed: Będziesz miał atrakcje które zapamiętasz do końca życia :naughty:
Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

na wieczór polecam klub pomarańcza - fajne, młode dziewczyny :kox:

Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

na wieczór polecam klub pomarańcza - fajne, młode dziewczyny :kox:

:gwizdanie:

Pucek! Żyjesz? :naughty: Będziesz dziś w GL? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

SCC mi tylko przychodzi do głowy :decayed: no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne :kox:
Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

SCC mi tylko przychodzi do głowy :decayed: no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne :kox:

Bez tablic bo czasem są fotoradary. :evil:

Jak poszło z projektem? :wink4:

Opublikowano

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

na wieczór polecam klub pomarańcza - fajne, młode dziewczyny :kox:

:gwizdanie:

Pucek! Żyjesz? :naughty: Będziesz dziś w GL? :mysli:

żyje, ale boooooli :rolleyes:

na spocie mnie nie będzie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Siema

Panowie są jakieś fajne miejsca w Katowicach to zabaczenie?? jutro się wybieram

SCC mi tylko przychodzi do głowy :decayed: no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne :kox:

Bez tablic bo czasem są fotoradary. :evil:

Jak poszło z projektem? :wink4:

tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów :decayed: raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane :kox:

a projekt chyba ok :) pani powiedziała , że bardzo ładne :kox: ocena za tydzień :wink4: ale najważniesze , że sesja zamknięta :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.