Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra :wallbash:

bo dawno drinka nie piliśmy :gwizdanie:

I to pewnie jest powód... :kox::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masakra :wallbash:

Co jest? Mówiłem idź do lekarza!

no dzisiaj juz pojde, kuzwa moglem isc wczoraj;/[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 09:49_________________________________________________

masakra :wallbash:

bo dawno drinka nie piliśmy :gwizdanie:

:naughty: przekonales mnie hehehe :wink4:
Opublikowano

masakra :wallbash:

Co jest? Mówiłem idź do lekarza!

no dzisiaj juz pojde, kuzwa moglem isc wczoraj;/

:gwizdanie:

masakra :wallbash:

bo dawno drinka nie piliśmy :gwizdanie:

:naughty: przekonales mnie hehehe :wink4:

Też się coś źle czuję... :gwizdanie: :evil:
Opublikowano
:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:
Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

:naughty:
Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

:naughty:

i co sie tak szczerzysz gdzie sa moje lampki :baseball::decayed:

Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

:naughty:

i co sie tak szczerzysz gdzie sa moje lampki :baseball::decayed:

Kase już przejebałem! :decayed:
Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

:naughty:

i co sie tak szczerzysz gdzie sa moje lampki :baseball::decayed:

Kase już przejebałem! :decayed:

wiem :facepalm: pózniej ci jeszcze doplace :decayed:

Opublikowano

:siema:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??

Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę :baseball:

Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... :naughty:

cudny ten leonik :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:44_________________________________________________i ma dokładkę z audi :decayed:

od mojego gazownika- Marcina, warto wziąść każde auto...dlatego czekam aż będzie sprzedawał S4 B7 :):kox: :gwizdanie:

zdjcie0168vh.th.jpg

AdiKraków jak ktoś kojarzy jeździ Marcina EX S4B5 :)

ja już któryś raz z rzędu widziałem na trasie Tychy-Bielsko czarne RS4 B7 W avance :slina:

podupiało nawet nawet i laseczka za kółkiem blachy SBI :no:

witka :bry:

Po czechowicach jeżdzi akurat czarne S4 (b7), dość często go widuje... tylko że to akurat sedan.

Akjam, napisze do Hammera PW, i jak będzie gdzieś w okolicy to podjade i wezne od niego te płytki. Pasi ?

Opublikowano

mieliście może nieprzyjemność współpracować z Adamczykiem z Piekar :?:

muszę wyrezać moją VP44 :confused4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:23_________________________________________________

:siema:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??

Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę :baseball:

Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... :naughty:

o głowę :mysli:

przecież nie odczuje jej braku :naughty::wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:24_________________________________________________choo choo soul blue zoo train

:yeah:

Opublikowano

mieliście może nieprzyjemność współpracować z Adamczykiem z Piekar :?:

muszę wyrezać moją VP44 :confused4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:23_________________________________________________

:siema:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??

Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę :baseball:

Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... :naughty:

o głowę :mysli:

przecież nie odczuje jej braku :naughty::wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:24_________________________________________________choo choo soul blue zoo train

:yeah:

No też fakt... :>

Co do "choo choo soul blue zoo train" tobi się chyba naprawde nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

Ma ktoś nr tel do Griszy? PLS wyślijce PW albo SMSkiem. :hi:

jest onlajn :decayed:

??

Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę :baseball:

Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... :naughty:

cudny ten leonik :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:44_________________________________________________i ma dokładkę z audi :decayed:

od mojego gazownika- Marcina, warto wziąść każde auto...dlatego czekam aż będzie sprzedawał S4 B7 :):kox: :gwizdanie:

zdjcie0168vh.th.jpg

AdiKraków jak ktoś kojarzy jeździ Marcina EX S4B5 :)

ja już któryś raz z rzędu widziałem na trasie Tychy-Bielsko czarne RS4 B7 W avance :slina:

podupiało nawet nawet i laseczka za kółkiem blachy SBI :no:

witka :bry:

Po czechowicach jeżdzi akurat czarne S4 (b7), dość często go widuje... tylko że to akurat sedan.

Akjam, napisze do Hammera PW, i jak będzie gdzieś w okolicy to podjade i wezne od niego te płytki. Pasi ?

:good::kox:
Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

Kup felgi! :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

:hi: a ja czuje sie wyśmienicie bo piekna pogoda i wolne :kox: :kox: ale nie mam gratow do rezania :kwasny:

Kup felgi! :gwizdanie: :kox:

moje sa spoko bedzie tylko inny kolor srebrny oczywiscie ja lubie wygode :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

diman przyszalej przemaluj na swinski rozowy lub k**ew*ki czerwony... :kox:

Opublikowano

siema fajfun :wink4:

Właśnie słyszałem to w radio! Jak widać nie tylko u Nas Policja ma takie ciekawe pomysły! :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew:

gościu może być dumny z siebie :gwizdanie:

wynik jak na Great Salt Lake. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.