Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema fajfun :wink4:

Właśnie słyszałem to w radio! Jak widać nie tylko u Nas Policja ma takie ciekawe pomysły! :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew:

gościu może być dumny z siebie :gwizdanie:

wynik jak na Great Salt Lake. :kox:

Wynik jak dobrego samolotu... :kox: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

diman przyszalej przemaluj na swinski rozowy lub k**ew*ki czerwony... :kox:

:facepalm:

ty se juz daj spokoj lepiej z doradzaniem :decayed:

Opublikowano

diman przyszalej przemaluj na swinski rozowy lub k**ew*ki czerwony... :kox:

:facepalm:

ty se juz daj spokoj lepiej z doradzaniem :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

diman przyszalej przemaluj na swinski rozowy lub k**ew*ki czerwony... :kox:

:facepalm:

ty se juz daj spokoj lepiej z doradzaniem :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Fajfuna nie było chwile na forum a jak wrócił to się fest popisał. :decayed:

Opublikowano

coraz to gorzej chyba sie wykoncze :wallbash:

wzialem antybiotyk a tu zamiast lepiej to goraczka jeszcze wieksza :wallbash:

chyba mnie swinska dopadla... :kwasny:

Opublikowano

Fajfuna nie było chwile na forum a jak wrócił to się fest popisał. :decayed:

true :gwizdanie:

BTW

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186056.msg2185037#msg2185037

hehe pan stanley trzeba go bylo zj***c ze powinien dopisac magister inzybier :polew:
Opublikowano

Fajfuna nie było chwile na forum a jak wrócił to się fest popisał. :decayed:

true :gwizdanie:

BTW

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186056.msg2185037#msg2185037

hehe pan stanley trzeba go bylo zj***c ze powinien dopisac magister inzybier :polew:

miałem wczoraj darmową reklamę :polew:

Opublikowano

jeszcze mu kwiaty wyślesz z podziękowaniem :kox:

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

Opublikowano

no Stasiu, pamiętaj że Cię broniliśmy :decayed:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

no Stasiu, pamiętam że Cię broniliśmy :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:
Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

no Stasiu, pamiętaj że Cię broniliśmy :decayed:

dziękuję bardzo, dostaniecie za to wkrótce VIPa

takiego jak ma Bulik :polew:

Opublikowano

Stasiu dobrze ze się sprawa wyjaśniła :good: bo już gadałem z kolesiami ode mnie żeby gnata szukali :decayed:

:cool1:

coś taki zdziwiony :naughty:

Nie zdziwiony diman! Widziałem co tam wozisz w swojej furce. :wink4::naughty:

:gwizdanie:

:wink4: Co tam? Nuda widze... :naughty:

no Stasiu, pamiętaj że Cię broniliśmy :decayed:

dziękuję bardzo, dostaniecie za to wkrótce VIPa

takiego jak ma Bulik :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

cham :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.