Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

Opublikowano

yabane nastolatky :tongue4:

Opublikowano

yabane nastolatky :tongue4:

:patrzy:

Opublikowano

yabane nastolatky :tongue4:

Kto :?: :co: P.S. Zdupczam na kąpiel! :kox: :kox:
Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

:naughty:

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

:naughty:

:polew: :polew: :polew:

jabany OKO jakie przebudzenie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

:naughty:

:polew: :polew: :polew:

jabany OKO jakie przebudzenie :polew: :polew: :polew:

Oko ma powiadamianie sms

Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

:naughty:

:polew: :polew: :polew:

jabany OKO jakie przebudzenie :polew: :polew: :polew:

Wie kiedy wpaść do roomu... :gwizdanie: :kox: :kox:
Opublikowano

No to wszyscy sobie takie kupmy! :naughty:

albo zrzutka na takie coś

http://otomoto.pl/audi-rs6-rs6-5-0-fsi-580-km-salan-pl-t-C17220320.html

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:12_________________________________________________

jak dostaniemy becikowe :naughty:

co do tej p[ierwszej to moge dorzucić 10k a audiczke sobie taka kiedys kupie :naughty: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:15_________________________________________________

Diman czujesz ten lans :good: :good: :good: :good:

czuje czuje kiedys se takie kupie :kox: :kox:

przewieziesz mnie cabrio :naughty:

spoko dachu nie bedzie to se nawet zapalimy :pali:

:afro:

:cygaro:

:naughty:

:polew: :polew: :polew:

jabany OKO jakie przebudzenie :polew: :polew: :polew:

a tak sobie akuat zajrzałem a tu widzę zabawa na całego :gwizdanie:

Opublikowano

zabawa to by dopiero byla gdybym podjechal takim cabrio i wtedy bysmy sobie puscili po buszku :kox: :kox:

Opublikowano

zabawa to by dopiero byla gdybym podjechal takim cabrio i wtedy bysmy sobie puscili po buszku :kox: :kox:

nie nakręcaj mnie bo gotów jestem zafundować ci te cabrio

Opublikowano
  • Autor

co do waszych postów tooooo

16669-123f1243d7fba85.jpg

:decayed:

Opublikowano

co do waszych postów tooooo

16669-123f1243d7fba85.jpg

:decayed:

a mnie jebie że Ciebie to jebie [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:40_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

zabawa to by dopiero byla gdybym podjechal takim cabrio i wtedy bysmy sobie puscili po buszku :kox: :kox:

nie nakręcaj mnie bo gotów jestem zafundować ci te cabrio

już widzę ten lans z opuszczonym dachem... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

co do waszych postów tooooo

16669-123f1243d7fba85.jpg

:decayed:

idzpan8yozz1c.gif

:decayed:

Opublikowano

co do waszych postów tooooo

16669-123f1243d7fba85.jpg

:decayed:

idzpan8yozz1c.gif

:decayed:

nie ma to jak serdeczne przywitanie :decayed:

Opublikowano

zabawa to by dopiero byla gdybym podjechal takim cabrio i wtedy bysmy sobie puscili po buszku :kox: :kox:

nie nakręcaj mnie bo gotów jestem zafundować ci te cabrio

już widzę ten lans z opuszczonym dachem... :gwizdanie: :kox:

nawet w zime :naughty:

Opublikowano

zabawa to by dopiero byla gdybym podjechal takim cabrio i wtedy bysmy sobie puscili po buszku :kox: :kox:

nie nakręcaj mnie bo gotów jestem zafundować ci te cabrio

to dawaj zrobimy sciepe i sie bedziemy wozic po okolicy z faja i opuszczonym dachem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil:

Opublikowano

spadam w kimono, nara ziomki :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.