Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

:polew: :polew:

Stan bez obrazy - ale teraz rozumiem skąd co jakiś czas zmiana mieszkania ( z tego co wiem to teraz znowu planujesz ) robisz ludzi w ciula. uzbierasz z wałków 500 może 800zł i zmieniasz miejsce zamieszkania :naughty:

...............no stary nie doceniałem Cię .....................nieźle kombinujesz................

Ps. za 200zł mogę Ci zmienić nick :polew:

Opublikowano

siemka z rana

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:

co ty gadasz :shocked: :shocked: :shocked: to chyba cza bedzie zczaskac moja bo jest ubezpieczona :evil:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

:polew: :polew:

Stan bez obrazy - ale teraz rozumiem skąd co jakiś czas zmiana mieszkania ( z tego co wiem to teraz znowu planujesz ) robisz ludzi w ciula. uzbierasz z wałków 500 może 800zł i zmieniasz miejsce zamieszkania :naughty:

...............no stary nie doceniałem Cię .....................nieźle kombinujesz................

Ps. za 200zł mogę Ci zmienić nick :polew:

teraz mam wiekszy kontrakt, więc oprócz nicka, potrzebna by była zmiana statusu ma VIPa :decayed:

aha.... i Adrenalinie dać bana na miesiąc i zablokować jej "top 3 laski" bo mnie tam szpieguje :decayed:

Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:

co ty gadasz :shocked: :shocked: :shocked: to chyba cza bedzie zczaskac moja bo jest ubezpieczona :evil:

najpierw poczytaj warunki ubezpieczenia :wink4:

Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:

co ty gadasz :shocked: :shocked: :shocked: to chyba cza bedzie zczaskac moja bo jest ubezpieczona :evil:

najpierw poczytaj warunki ubezpieczenia :wink4:

a gdzie takie znajde :cool1: ja zadnych nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:

co ty gadasz :shocked: :shocked: :shocked: to chyba cza bedzie zczaskac moja bo jest ubezpieczona :evil:

najpierw poczytaj warunki ubezpieczenia :wink4:

a gdzie takie znajde :cool1: ja zadnych nie mam :gwizdanie:

to sciagnij ze strony internetowej albo popros zeby ci wyslali

żeby sie nie okazało, że masz polise zawartą na zamiennikach, a do tego jeszcze amortyzację części i udział własny :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:44_________________________________________________

podobno esa nie jedzie :decayed:

Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:
Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Opublikowano

:hi:

Stan - szkoda że tak szybko się sprawa zakończyła :gwizdanie:

..................a szło na tym zarobić :disgust:

miałem na Ciebie zlecenie za 3 tys zł :wallbash:

wystarczyło żebyś się na ziemi położył, ketchupem z pudliszek umazał, obok usiadła by Basia i udawała że płacze - w sumie 20min roboty i mielibyśmy po 1500zł na łapa :polew:

Miron! q***wa jak coś powies.... :polew: :polew: :polew:

aaaaaaaaaa bo kurna chciałem się tam wypowiedzieć to mi tematy pozamykali i nie zdążyłem :disgust:

No ja w wyjaśnieniu też chciałem powiedzieć: a nie mówiłem, że będiesz jeszcze przepraszał" ale też nie zdążyłem. :angry:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 09:34_________________________________________________

no lipa z pogodą, zbieram się do roboty, a później Zakopałer :decayed:

ty to sie najezdzisz a kupiles ten bezpiecznik do swojego obwoznego biura :gwizdanie:

30A najmocniejszy - teraz nie jebnie :decayed:

przyjade we wtorek to sprawdzimy :decayed:

:evil:

Diman Ty dziś wolne? :cool1:

noooo mialem do garazu smigac ale przy tej pogodzie chyba sobie odpuszcze chociaz musze instalacje sprawdzic pod ten zegar ;(

Tyś to jest! :naughty: Ja dziś jadę organizować szybę... :gwizdanie: Wiesz jaka jest róznica w cenie zwykłej szyby (taką jaką mamy teraz) od tej pod czujnik?

ta pod czujnik kosztuje 900 stówek jak gdzies czytalem :cool1:

Kosztuje ok.110 pln bo wczoraj dzowniłem a ta zwykła ok. 10pln mniej! :shocked: :shocked:

co ty gadasz :shocked: :shocked: :shocked: to chyba cza bedzie zczaskac moja bo jest ubezpieczona :evil:

najpierw poczytaj warunki ubezpieczenia :wink4:

a gdzie takie znajde :cool1: ja zadnych nie mam :gwizdanie:

to sciagnij ze strony internetowej albo popros zeby ci wyslali

żeby sie nie okazało, że masz polise zawartą na zamiennikach, a do tego jeszcze amortyzację części i udział własny :polew:

No,no... :polew: :polew:

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:
Opublikowano

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:
Opublikowano

Tata - rezamy coś ? :kox:

jasne ze tak jak podjedziesz to napewno a co ty nie wagujesz czy juz po :mysli:

czekam na kolesia :gwizdanie:

no to jak skonczysz to mozemy rezac :kox:

Co będziecie robić? :mysli: BTW diman jeszcze miesiąc temu nie wchodził na warsztat a teraz tam przesiaduje cay dzień i nawet wolne se bierze żeby poczytać. :kox::polew:

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

Ta... :decayed: Koleś z forum? Znajomy jakiś czy tylko odezwał się na VAGowanie? :disgust:
Opublikowano

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

przeca już wpadła :gwizdanie:

Opublikowano

Kaska znowu wpadnie... :cool1:

:no::embarrassed:

przeca już wpadła :gwizdanie:

Stanley nie mówimy o Tobie. :decayed:

Jak mnie qr** łeb naqrwia! :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.