Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napinacze :gwizdanie:

yyy

AJM jeździ lepiej niż 2.5TDI :wink4:

Lizus! :tongue4:

napinacze :gwizdanie:

dokładnie przechwalają się swoimi padłami jakie to oni super wozidla nie mają :decayed:

Kto się napina to się napina... :cool1: Pucek tutaj taką atmosferę wprowadził! Napinacz! :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

Opublikowano

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

celuje w 500hp i 1000Nm :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:32_________________________________________________Pucek ty nie jesteś nawet napinaczem...

... z Ciebie zwykła rolka :gwizdanie: :tongue4:

:polew:

Opublikowano

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

celuje w 500hp i 1000Nm :polew:

a co będziesz robił swapa na 5.0 tdi :naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:33_________________________________________________

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

celuje w 500hp i 1000Nm :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:32_________________________________________________Pucek ty nie jesteś nawet napinaczem...

... z Ciebie zwykła rolka :gwizdanie: :tongue4:

:polew:

:polew: :polew: :polew::nabijasie:

Opublikowano

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

celuje w 500hp i 1000Nm :polew:

a co będziesz robił swapa na 5.0 tdi :naughty:

.... nie piszę że tak bo musiałbym się z tego wywiązać :dziura:

Opublikowano

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

Opublikowano

Diman, widzisz tu gdzieś żebym się chwalił moim padłem? nie, tylko gnoję OKA :decayed:

aaa i jak Ci wyjdzie w tym padle 180ps to daj na mszę :tongue4:

celuje w 500hp i 1000Nm :polew:

a co będziesz robił swapa na 5.0 tdi :naughty:

.... nie piszę że tak bo musiałbym się z tego wywiązać :dziura:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:35_________________________________________________

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

starszy górnik :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

:polew:

Opublikowano

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

rozwiązanie jak czyjaś fura nie chce jechać a lubi wyprzedzać :polew:

Opublikowano

rozwiązanie jak czyjaś fura nie chce jechać a lubi wyprzedzać :polew:

:polew: :polew: a co nam niemcy będą drogi zajeżdżać :gwizdanie:

Opublikowano

Dopisany: 11 Luty 2011, 15:35[/size]_________________________________________________

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

starszy górnik :gwizdanie: :naughty:

wypraszam sobie, jestem POMOC DOŁOWA :decayed:

w poniedziałek się okaże czy coś potrafię, egzamin przed WUG :sick3::wallbash:

Opublikowano

Dopisany: 11 Luty 2011, 15:35[/size]_________________________________________________

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

starszy górnik :gwizdanie: :naughty:

wypraszam sobie, jestem POMOC DOŁOWA :decayed:

w poniedziałek się okaże czy coś potrafię, egzamin przed WUG :sick3::wallbash:

wiedzę już masz trzeba to tylko dowieść i będzie git :good:

Opublikowano

taaaaaaaaaaaa

z budowy kombajnu też, dziś mnie niby jej nauczyli w ciągu 6h :gwizdanie:

wczoraj roboty strzałowe :decayed:

jak ja to zdam to się chyba zapiję z radości na śmierć :kox:

Opublikowano

Dopisany: 11 Luty 2011, 15:35[/size]_________________________________________________

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

starszy górnik :gwizdanie: :naughty:

wypraszam sobie, jestem POMOC DOŁOWA :decayed:

w poniedziałek się okaże czy coś potrafię, egzamin przed WUG :sick3::wallbash:

wiedzę już masz trzeba to tylko dowieść i będzie git :good:

słuszałem że ludzie z WUG potrafią dużo wypić i do tego egzamin w walentynki ....

juz można gratulować :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:46_________________________________________________ 23 mam trzepanie kieszeni z kaski...

Opublikowano

taaaaa komisja to 5 osób, w tym jedna baba, oczywiście zbiórka już była :polew:

ale poważnie, trzeba się jeszcze sporo nauczyć :rolleyes:

Opublikowano

Dopisany: 11 Luty 2011, 15:35[/size]_________________________________________________

rolka to inaczej krażnik, jego zadanie to idealne prowadzenie taśmy odstawy - to dziś przerabiałem :decayed:

starszy górnik :gwizdanie: :naughty:

wypraszam sobie, jestem POMOC DOŁOWA :decayed:

w poniedziałek się okaże czy coś potrafię, egzamin przed WUG :sick3::wallbash:

wiedzę już masz trzeba to tylko dowieść i będzie git :good:

Na bank ten wykładowca dał znać gdzie trzeba, że zawoziłeś go do domu po wykładach! :wink4::naughty:
Opublikowano

taaaaaaaaaaaa

z budowy kombajnu też, dziś mnie niby jej nauczyli w ciągu 6h :gwizdanie:

wczoraj roboty strzałowe :decayed:

jak ja to zdam to się chyba zapiję z radości na śmierć :kox:

ale co sam :shocked: no to niezły kolega z ciebie :(

Opublikowano

mykam do domu... do później :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:49_________________________________________________

taaaaaaaaaaaa

z budowy kombajnu też, dziś mnie niby jej nauczyli w ciągu 6h :gwizdanie:

wczoraj roboty strzałowe :decayed:

jak ja to zdam to się chyba zapiję z radości na śmierć :kox:

ale co sam :shocked: no to niezły kolega z ciebie :(

ja też lubię wodke :naughty:

Opublikowano

mykam do domu... do później :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:49_________________________________________________

taaaaaaaaaaaa

z budowy kombajnu też, dziś mnie niby jej nauczyli w ciągu 6h :gwizdanie:

wczoraj roboty strzałowe :decayed:

jak ja to zdam to się chyba zapiję z radości na śmierć :kox:

ale co sam :shocked: no to niezły kolega z ciebie :(

ja też lubię wodke :naughty:

he no i oczywiście :pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.