Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

sprzedaj te padło :naughty:

:no:

żeby się opłacało to musiał bym za niego dostać z 40k :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to powiedzcie mi co takiego sypie się w ADR ?

niestety, 2.5 tdi to paść, trzeba się liczyć z tego typu wydatkami

Opublikowano

to powiedzcie mi co takiego sypie się w ADR ?

niestety, 2.5 tdi to paść, trzeba się liczyć z tego typu wydatkami

w ADR nic się nie sypie bo nie ma co :tongue4:

MÓWISZ TAK BO CHCIAŁBYŚ TAKIEGO MIEĆ A NIE 1.8T :sick3:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:10_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Diesel - > tylko 3.0 tdi

benzyna - 1.8T/2.7BiT

Opublikowano

to powiedzcie mi co takiego sypie się w ADR ?

niestety, 2.5 tdi to paść, trzeba się liczyć z tego typu wydatkami

nic k**wa nic :decayed:

Opublikowano

skarbonki nigdy nie chciałem :decayed:

czytaj 2.5tdi

Opublikowano

Diesel - > tylko 3.0 tdi

benzyna - 1.8T/2.7BiT

a 4.2 diesel to już nie ? :tongue4:

Opublikowano

to powiedzcie mi co takiego sypie się w ADR ?

niestety, 2.5 tdi to paść, trzeba się liczyć z tego typu wydatkami

nic ku***a nic :decayed:

:polew:

Opublikowano

Diesel - > tylko 3.0 tdi

benzyna - 1.8T/2.7BiT

a 4.2 diesel to już nie ? :tongue4:

nie patrzę po autach z takimi silnikami :naughty:

Opublikowano

to powiedzcie mi co takiego sypie się w ADR ?

niestety, 2.5 tdi to paść, trzeba się liczyć z tego typu wydatkami

Nic ale to nie jedzie! :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tak choćby 2.5 tdi jechało :gwizdanie:

pier**le takie silniki

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:15_________________________________________________nie dość że żre sporo gnoju, to na dodatek się sypie

Opublikowano

dobra Hoł :notworthy:

narka

Opublikowano

ostatni wypadek Kubicy pokazał że samochody z małymi ( wielkość silnika nie moc) silnikami nie są za bezpieczne ...

... im więcej cylindrów tym bezpieczniej :guma:

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:16_________________________________________________a mnie pali do 8 ropy :decayed:

Opublikowano

czyli tak jak 280konne 3.0 tdi, sama radość :polew:

Opublikowano

dobra Hoł :notworthy:

narka

Nie zapij się! :naughty: :naughty:
Opublikowano

dobra Hoł :notworthy:

narka

Nie zapij się! :naughty: :naughty:

bardzo możliwa opcja :polew:

Opublikowano

napinacze :gwizdanie:

Opublikowano

napinacze :gwizdanie:

yyy

AJM jeździ lepiej niż 2.5TDI :wink4:

Opublikowano

napinacze :gwizdanie:

dokładnie przechwalają się swoimi padłami jakie to oni super wozidla nie mają :decayed:

Opublikowano

dobra Hoł :notworthy:

narka

Nie zapij się! :naughty: :naughty:

bardzo możliwa opcja :polew:

żebyć w tym zakopcu nie padł od alko jak koń w drodze na Morskie Oko ... :gwizdanie:

Morskie Oko: Koń padł z przemęczenia "Ino sie przegrzoł"[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:28_________________________________________________

napinacze :gwizdanie:

yyy

AJM jeździ lepiej niż 2.5TDI :wink4:

Marek zrobi mi softa to Cię pożrę na każdym biegu ... :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.