Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak tak bedziesz ciągle prądkował to szybko nie znajdziesz :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jak tak bedziesz ciągle prądkował to szybko nie znajdziesz :decayed:

dojrzewam :wink4:
Opublikowano

siema :grzywa:

:yeah:

za ten eledysk masz ode mnie +10 do lansu :decayed:

Opublikowano

cała plyta jest kozacka :wink4:

Opublikowano

tak mi się przypomniało, że tej zimy nie byliśmy się ślizgać na dolinie :gwizdanie:

mozna by też po porobić coś takiego :decayed:

Rajd_Szwecji_5010931.jpg

Rajd_Szwecji_5010894.jpg[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:30_________________________________________________Piwo_sama_przyjemnosc_ale_4924901.jpg

:wstydliwy:

Opublikowano

tak mi się przypomniało, że tej zimy nie byliśmy się ślizgać na dolinie :gwizdanie:

mozna by też po porobić coś takiego :decayed:

Rajd_Szwecji_5010931.jpg

Rajd_Szwecji_5010894.jpg[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:30_________________________________________________Piwo_sama_przyjemnosc_ale_4924901.jpg

:wstydliwy:

hehe ostatnie zdjecie najlepsze nomogli bysmy takie porobic moglibysmy :tongue4:
Opublikowano

Piwo_sama_przyjemnosc_ale_4924901.jpg

:wstydliwy:

miłe :decayed:

Opublikowano

jakiś qr** tik tak przyrysował mi zderzak, błotnik i drzwi :wallbash:

IMG004.jpg

Opublikowano

jakiś q***wa tik tak przyrysował mi zderzak, błotnik i drzwi :wallbash:

IMG004.jpg

:shocked:

ale lipa :angry:

jak stałeś na parkingu :mysli:

może jakiś sąsiad

Opublikowano

jakiś q***wa tik tak przyrysował mi zderzak, błotnik i drzwi :wallbash:

IMG004.jpg

:shocked:

ale lipa :angry:

jak stałeś na parkingu :mysli:

może jakiś sąsiad

nawet nie wiem od kiedy to mam :confused4:

Opublikowano

:hi: siema

widze stasiu ze za czesto fury nie myjesz :decayed: przykra sprawa tez tak samo mam ktoś mi pod blokiem sztuchnął i nie wiem kto ;(

Opublikowano

jakiś q***wa tik tak przyrysował mi zderzak, błotnik i drzwi :wallbash:

IMG004.jpg

:shocked:

ale lipa :angry:

jak stałeś na parkingu :mysli:

może jakiś sąsiad

nawet nie wiem od kiedy to mam :confused4:

moze zbyt szybko wchodziłeś w zakręt i cię przechyliło i wtedy żeś porysował :tongue4:

a tak serio no to h*jowo troche

Opublikowano

:hi: siema

widze stasiu ze za czesto fury nie myjesz :decayed: przykra sprawa tez tak samo mam ktoś mi pod blokiem sztuchnął i nie wiem kto ;(

jak tak dalej pójdzie to te auto będzie mieć każdy element malowany :disgust:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:12_________________________________________________

jakiś q***wa tik tak przyrysował mi zderzak, błotnik i drzwi :wallbash:

IMG004.jpg

:shocked:

ale lipa :angry:

jak stałeś na parkingu :mysli:

może jakiś sąsiad

nawet nie wiem od kiedy to mam :confused4:

moze zbyt szybko wchodziłeś w zakręt i cię przechyliło i wtedy żeś porysował :tongue4:

a tak serio no to h*jowo troche

nieee, bo kapa lusterka też by była przyrysowana...

a właśnie, tego nie sprawdziłem :mysli:

Opublikowano

:hi: siema

widze stasiu ze za czesto fury nie myjesz :decayed: przykra sprawa tez tak samo mam ktoś mi pod blokiem sztuchnął i nie wiem kto ;(

jak tak dalej pójdzie to te auto będzie mieć każdy element malowany :disgust:

no u mnie juz sa 3 elementy ;(

Opublikowano

Dooobry

Stasiu, niestety, tak to na tym świecie już jest :kwasny:

Opublikowano

Dooobry

Stasiu, niestety, tak to na tym świecie już jest :kwasny:

już mam dwie szkdy do zgłoszenia z AC :disgust:

Opublikowano

:siema: z rańca :kox:

Dooobry

Stasiu, niestety, tak to na tym świecie już jest :kwasny:

już mam dwie szkdy do zgłoszenia z AC :disgust:

I ile straciłeś zniżki? :mysli:
Opublikowano

:siema: z rańca :kox:

Dooobry

Stasiu, niestety, tak to na tym świecie już jest :kwasny:

już mam dwie szkdy do zgłoszenia z AC :disgust:

I ile straciłeś zniżki? :mysli:

jeszcze nie zgłosiłem

przeważnie jest, że przy jednej szkodzie tracisz 10% na dwa lata, ale co TU to może być inaczej[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 13:44_________________________________________________spadam oglądać derby Manchesteru :kox:

Opublikowano

[...]spadam oglądać derby Manchesteru :kox:

No właśnie wbiłem się wątek o piłce nożnej i wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. :good::wink4:
Opublikowano

witam aLL, mam takie pytanko czy nic sie nie zmieniło od ostaniej wizyty na spocie odnosnie podpiecia Vag-a i sprawdzenia autka, jak bylem u Was kiedys to niemoglem zdiagnozowac dokladnie bo po tescie na parkingu wyszlo ze padniety mam termostat( nagrzewal do 70stopni silnik) i cos szwankowala przeplywka, ale juz wymienilme na originały i pytanie takie czy moglbym u was sprawdzic stan silnika itd. (ja jestem slaby w tym) pozdr0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.