Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

podobno esa nie jedzie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

podobno esa nie jedzie :decayed:

No też tak słyszałem. :decayed:
Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

podobno esa nie jedzie :decayed:

No też tak słyszałem. :decayed:

no to pozostało RS :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

podobno esa nie jedzie :decayed:

No też tak słyszałem. :decayed:

no to pozostało RS :gwizdanie:

:wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

No właśnie kupiłby ktoś bo tak mnie nosi jak cholera że nie mogę nic zrobić :wallbash:

a co, chcesz ese kupić ?

podobno esa nie jedzie :decayed:

No tylko RS :gwizdanie:

Escort

Opublikowano

kup od razu wiadro szpachli, kawałek blachy ocynkowanej i nity :decayed:

aaa i małą szlifierkę :polew:

wiem, miałem :kox:

Opublikowano

Też miałem Escorta ale z rdzą nie miałem kłopotu :cool1: A każdy element miał inny odcień koloru :kox:

Opublikowano

kup od razu wiadro szpachli, kawałek blachy ocynkowanej i nity :decayed:

aaa i małą szlifierkę :polew:

wiem, miałem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
http://misscrash.com/ dla napaleńców :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

http://demotywatory.pl/2694994/99--facetow

gdyby nie podpis to ja bym nie zauważył w ogóle :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

karoseria z góry była bez rdzy, aż dziwne, natomiast miałem inny problem, dużo nie brakowało i jeździł bym jak flinstonowie :polew:

blacha ocynk, nity, puszka bitexu i było malina :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:43_________________________________________________

:siema:

http://demotywatory.pl/2694994/99--facetow

gdyby nie podpis to ja bym nie zauważył w ogóle :polew: :polew: :polew:

lew? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

http://demotywatory.pl/2694994/99--facetow

gdyby nie podpis to ja bym nie zauważył w ogóle :polew: :polew: :polew:

:good::polew: :polew:
Opublikowano

czas do wyrka bajo

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

aż mi się zachciało loda :decayed:

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:51_________________________________________________

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fajne :kox:

odpowiedni silnik + q :naughty:

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:
Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

Dobre do upalania! :naughty:
Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

Dobre do upalania! :naughty:

i tak pomyślałem, że na przeczekanie było by GIT co by na spoty jakimś Audi jeździć :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:56_________________________________________________i cena byla smieszna

Opublikowano

a ja dziś oglądałem takie to oto padło, przejeżdżałem...stanąłem i pooglądałem fajna zabaweczka

imag0119r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaki miał silnik, jeździłeś :naughty:

silnik 2.3 140 ps i ośka ale stan blacharki ok, nie wiadomo jak motor, zawieszenie itp, tylko przejeżdżałem obok niej ale mam numer zapisany więc może zadzwonię :gwizdanie:

szukaj 2.0 5 cyl :gwizdanie: Q... :kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.