Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lrg-83813-st-2011-000021-alley-chile.jpg

st-2011-000006-freestyle-silvy-italy.jpg

st-2010-000142-freestyle-susanita-spain.jpg[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 13:55_________________________________________________

w niedzielę w kinach jest przejabanie :wallbash: ludzie q***wa świrują jak nie wiem

lepiej iść na piwo :decayed:

w dodatku jutro są walentynki ... będzie najebane ludźmi, że szoooook

:sick3:

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

samotni również :confused4:
Opublikowano

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

samotni również :confused4:

możemy się zgadać na flachę :naughty:

Opublikowano

:hi:

a AJM ?

nie wiem :naughty:

Auto Jakże Majestatyczne :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:20_________________________________________________

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

samotni również :confused4:

Zawsze można iść do kina ze swoją reką :decayed: Zaszporujesz na kasie bo za rękę ci nie policzą biletu :polew:

Opublikowano

:hi:

a AJM ?

nie wiem :naughty:

Auto Jakże Majestatyczne :decayed:

aż się romantycznie zrobiło :decayed:

Opublikowano

rozumiem Gregory że próbujesz załatwić miejscówkę na imprezę :polew:

Opublikowano

rozumiem Gregory że próbujesz załatwić miejscówkę na imprezę :polew:

impreza w poniedziałek ? :cool1:
Opublikowano

rozumiem Gregory że próbujesz załatwić miejscówkę na imprezę :polew:

Trza się jakoś wkupić zaś na imprezę :decayed:

Opublikowano

Zawsze można iść do kina ze swoją reką :decayed: Zaszporujesz na kasie bo za rękę ci nie policzą biletu :polew:

ha ha ha :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

dobrze, że jestem żonaty, podobno żonaci tego święta nie obchodzą :decayed:

samotni również :confused4:

możemy się zgadać na flachę :naughty:

do pracy trza isc[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:25_________________________________________________

rozumiem Gregory że próbujesz załatwić miejscówkę na imprezę :polew:

Trza się jakoś wkupić zaś na imprezę :decayed:

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:

komu? :mysli:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:

komu? :mysli:

dimanowi :decayed:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy :disgust: Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:28_________________________________________________

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:

Kto normalny siedzi z laptopem na kolanach i trzyma szklankę pełną napoju nad nim :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

jak jutro zdam ten cholerny egzamin to z chęcią się nakurwie :wink4::kox:

Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy :disgust: Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie:

no ty ja przeciez zrzuciles! pamietam to jak dzis :decayed::thumbdown:

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:

komu? :mysli:

dimanowi :decayed:

to niezle :gwizdanie:

jak jutro zdam ten cholerny egzamin to z chęcią się nakurwie :wink4::kox:

przekonałeś mnie :kox:
Opublikowano

Kto normalny siedzi z laptopem na kolanach i trzyma szklankę pełną napoju nad nim :gwizdanie: :decayed:

ja :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy :disgust: Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:28_________________________________________________

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa :naughty:

Kto normalny siedzi z laptopem na kolanach i trzyma szklankę pełną napoju nad nim :gwizdanie: :decayed:

jeżeli to było piwo, to powinieneś dostać z liścia :decayed:

Opublikowano

jeżeli to było piwo, to powinieneś dostać z liścia :decayed:

tylko reeds :cool1:
Opublikowano

jeżeli to było piwo, to powinieneś dostać z liścia :decayed:

tylko reeds :cool1:

:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

Basia mówiła że jak odkupisz dywanik to dopiero będziesz mógł przyjechać :tongue4:

I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy :disgust: Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie:

no ty ja przeciez zrzuciles! pamietam to jak dzis :decayed::thumbdown:

Skoro już do tego wróciłeś to tak dla przypomnienia: ty trzymałeś wąż z sziszy i to ty paliłeś, pociągnąłeś za bardzo za wąż i szisza spadła ze stoła, a że ja naiwny chłopka próbowałem ratować sytuację w ostatniej chwili to złapałem za sziszę i wyszło na to, że to ja ją zrzuciłem :wallbash:

Już nigdy więcej :disgust::tongue4: I jeszcze się wykręca, co za ludzie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.