Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądacie meczyk? :naughty:

Kupa straszna wczoraj to był meczyk warty obejrzenie :kox:
Opublikowano

Oglądacie meczyk? :naughty:

:no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:piroman:

czego to nie wymyślą :evil:

Opublikowano

wiem,że stare ale ile razy to oglądam to mam polew

[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 20:10_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to dałem d*py..... :bag::tongue4:

Oj Grisza, Grisza... :thumbdown::decayed:

1297697764_by_aras193_500.jpg

Ja pier***e!!! :blink: :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie:

nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało :kox: AUDI

a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________

yyyyy.... wiedziałabym o tym :kox:

Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:

:cicho: Bałbła miała nic nie wiedzieć... :decayed:

koledzy :doh1:

a miało być tak pięknie :gwizdanie:

Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:

masz fajne siostry albo kuzynki ? :wink4:

Ale ja miałem na myśli siebie....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to dałem d*py..... :bag::tongue4:

Oj Grisza, Grisza... :thumbdown::decayed:

1297697764_by_aras193_500.jpg

Ja pier***e!!! :blink: :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie:

nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało :kox: AUDI

a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________

yyyyy.... wiedziałabym o tym :kox:

Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:

:cicho: Bałbła miała nic nie wiedzieć... :decayed:

koledzy :doh1:

a miało być tak pięknie :gwizdanie:

Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:

masz fajne siostry albo kuzynki ? :wink4:

Ale ja miałem na myśli siebie....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

no to dałem d*py..... :bag::tongue4:

Oj Grisza, Grisza... :thumbdown::decayed:

1297697764_by_aras193_500.jpg

Ja pier***e!!! :blink: :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie:

nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało :kox: AUDI

a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________

yyyyy.... wiedziałabym o tym :kox:

Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:

:cicho: Bałbła miała nic nie wiedzieć... :decayed:

koledzy :doh1:

a miało być tak pięknie :gwizdanie:

Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:

masz fajne siostry albo kuzynki ? :wink4:

Ale ja miałem na myśli siebie....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: ale NIE nie powiedział :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to dałem d*py..... :bag::tongue4:

Oj Grisza, Grisza... :thumbdown::decayed:

1297697764_by_aras193_500.jpg

Ja pier***e!!! :blink: :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie:

nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało :kox: AUDI

a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________

yyyyy.... wiedziałabym o tym :kox:

Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:

:cicho: Bałbła miała nic nie wiedzieć... :decayed:

koledzy :doh1:

a miało być tak pięknie :gwizdanie:

Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:

masz fajne siostry albo kuzynki ? :wink4:

Ale ja miałem na myśli siebie....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: ale NIE nie powiedział :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś jest głupi :tongue4:

:polew:

Opublikowano

no to dałem d*py..... :bag::tongue4:

Oj Grisza, Grisza... :thumbdown::decayed:

1297697764_by_aras193_500.jpg

Ja pier***e!!! :blink: :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie:

nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało :kox: AUDI

a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________

yyyyy.... wiedziałabym o tym :kox:

Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:

:cicho: Bałbła miała nic nie wiedzieć... :decayed:

koledzy :doh1:

a miało być tak pięknie :gwizdanie:

Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:

masz fajne siostry albo kuzynki ? :wink4:

Ale ja miałem na myśli siebie....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: ale NIE nie powiedział :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś jest głupi :tongue4:

:polew:

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

joll[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:51_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masakra :polew:
Opublikowano

także jakby ktoś coś potrzebował, to mnie nie ma na forum

bajo :hi:

:decayed:

Opublikowano

Mnie też. :naughty:

:hi:

Opublikowano

Witka, wrociłem wlasnie..walczyłem caly wieczór z zawiechą tył... wyrwało mi wahacz i nadkole rozcięło ;( ;(

Opublikowano

:hi:

Biało wszędzie....... :disgust:

Witka, wrociłem wlasnie..walczyłem caly wieczór z zawiechą tył... wyrwało mi wahacz i nadkole rozcięło ;( ;(

Coś ty robił tym autem..... ?
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Biało wszędzie....... :disgust:

Witka, wrociłem wlasnie..walczyłem caly wieczór z zawiechą tył... wyrwało mi wahacz i nadkole rozcięło ;( ;(

Coś ty robił tym autem..... ?

właśnie talib co robiłeś ?

PIĄTEK :banan::banan1::banan2:

Lukatricks(Czarne Złoto)-Piatek (Historia Sie Powtarza) feat. Reno, Losza Vera, Smarki, O.S.T.R.

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.