Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:

Luzik Bulczas. :good: Przecież Puckowi tylko tłumacze. :wink4: Wiadomo, że jak są obowiązki to trzeba się ogarnąć. :good:

Za tydzień ma na popołudniu to można by dłużej balować :naughty:

byle do środy :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:

Luzik Bulczas. :good: Przecież Puckowi tylko tłumacze. :wink4: Wiadomo, że jak są obowiązki to trzeba się ogarnąć. :good:

Za tydzień ma na popołudniu to można by dłużej balować :naughty:

byle do środy :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi: cześć spamerzy :decayed:
Opublikowano

:hi: cześć spamerzy :decayed:

:wink4::decayed:
Opublikowano

:hi: cześć spamerzy :decayed:

kope lat :)[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:26_________________________________________________http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26098

patrząc na ten filmik zastanawiam się czy każdy w Rosji, na Białorusi itp nie potrafi jeździc? Co drugi samochód ma kamerę w aucie?

:mysli:

Opublikowano

taka moda.. u nas jest już podobnie, nawet mam podejrzenia że to forma zabezpieczenia przed kradzierzą: nie włączysz kamery nie odpalisz auta :wink4:

Opublikowano

Kanar gdzie ty byles jak cie nie bylo?

Opublikowano

:hi: cześć spamerzy :decayed:

kope lat :)[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:26_________________________________________________http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26098

patrząc na ten filmik zastanawiam się czy każdy w Rosji, na Białorusi itp nie potrafi jeździc? Co drugi samochód ma kamerę w aucie?

:mysli:

To wszystko wyreżyserowane. :decayed:
Opublikowano

:hi: cześć spamerzy :decayed:

Juz zapomniałem jak wyglądasz :tongue4::hi:
Opublikowano

spoko spoko od wtorku wracam pod real :D

zmieniłem robote więc i czas sie pojawił :naughty:

Opublikowano

spoko spoko od wtorku wracam pod real :D

zmieniłem robote więc i czas sie pojawił :naughty:

:good:
Opublikowano

spoko spoko od wtorku wracam pod real :D

zmieniłem robote więc i czas sie pojawił :naughty:

to gdzie teraz ?

Opublikowano

ochrona, tyle że jako serwisant instalator systemów alarmowych i telewizji przemysłowej ;)

a teraz wracając do tradycji z cyklu co mi sie zje.. w furaczu pytanie:

ma ktoś namiar na turbiny w rozsądnych pieniądzach?? :przebiegly:

Opublikowano

ochrona, tyle że jako serwisant instalator systemów alarmowych i telewizji przemysłowej ;)

a teraz wracając do tradycji z cyklu co mi sie zje.. w furaczu pytanie:

ma ktoś namiar na turbiny w rozsądnych pieniądzach?? :przebiegly:

Mi leży w garażu tylko musiałbyś sobie wirnik przełożyć :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:39_________________________________________________A jaka AWX czy AFN??
Opublikowano

ochrona, tyle że jako serwisant instalator systemów alarmowych i telewizji przemysłowej ;)

a teraz wracając do tradycji z cyklu co mi sie zje.. w furaczu pytanie:

ma ktoś namiar na turbiny w rozsądnych pieniądzach?? :przebiegly:

w sprzedam BRD widzialem ktos wystawił :gwizdanie:
Opublikowano

ochrona, tyle że jako serwisant instalator systemów alarmowych i telewizji przemysłowej ;)

a teraz wracając do tradycji z cyklu co mi sie zje.. w furaczu pytanie:

ma ktoś namiar na turbiny w rozsądnych pieniądzach?? :przebiegly:

BRD za 1300zł :decayed:

:naughty:

Opublikowano

to że zmieniłem robote nie znaczy że już śpie na kasie :P

marzy mi sie awx narazie :tongue4:

Opublikowano

Stasiek 3800 stawiasz :drunk:

Kanar ładuj BRD niema co sie szczypac :naughty:

Opublikowano

taa tyle że to auto ma 15 lat, ja mam ciężką noge, i musiałbym jeszcze nazbierać na program..

Opublikowano

to że zmieniłem robote nie znaczy że już śpie na kasie :P

marzy mi sie awx narazie :tongue4:

wczroaj koles na forum sprzedał za 500zl

Chyba Jozek726 ma na sprzedaż ze swojego AJMa więc podejdzie bez problemu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.