Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I już po meczu :thumbdown:

1-1
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odjebajcie się od mojego szalika :decayed:

gustowny :naughty:

Opublikowano

czego się spodziewaliście, przecież to grają Polskie "orły" :decayed:

Opublikowano

I już po meczu :thumbdown:

no co ty, u mnie dopiero minęła 10 minuta :decayed:

Opublikowano

odjebajcie się od mojego szalika :decayed:

gustowny :naughty:

wieeem :decayed:

dostałem od brata na święta :naughty:

Opublikowano

I już po meczu :thumbdown:

A niby dlaczego? :mysli: Teraz to jest dogrywka...

czego się spodziewaliście, przecież to grają Polskie "orły" :decayed:

Macie pojęcie o piłce! :cool1:
Opublikowano

odjebajcie się od mojego szalika :decayed:

gustowny :naughty:

wieeem :decayed:

dostałem od brata na święta :naughty:

hehe to niezly joke ci wywinal :polew:
Opublikowano

No ale to jak im łatwo strzelili bramkę świadczy że nie będzie dobrze. To tylko polska piłka :decayed:

Opublikowano

odjebajcie się od mojego szalika :decayed:

gustowny :naughty:

wieeem :decayed:

dostałem od brata na święta :naughty:

a czepka gdzie ? :przebiegly:

Opublikowano

No ale to jak im łatwo strzelili bramkę świadczy że nie będzie dobrze. To tylko polska piłka :decayed:

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo... :cool1: Koniec meczu jeszcze nie teraz. :wink4:
Opublikowano

No ale to jak im łatwo strzelili bramkę świadczy że nie będzie dobrze. To tylko polska piłka :decayed:

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo... :cool1: Koniec meczu jeszcze nie teraz. :wink4:

Tak se jaja robię. Nie podoba mi się polska piłka i tyle. Chociaż lech i tak nie gra totalnie tragicznie :good:
Opublikowano

Akjam, od jakiś 8 lat nie interesuje się piłką nożną :rolleyes:

Kędzior, już se przejebałeś :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:21_________________________________________________

odjebajcie się od mojego szalika :decayed:

gustowny :naughty:

wieeem :decayed:

dostałem od brata na święta :naughty:

a czepka gdzie ? :przebiegly:

w szafie :naughty:

Russian style

Opublikowano

No ale to jak im łatwo strzelili bramkę świadczy że nie będzie dobrze. To tylko polska piłka :decayed:

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo... :cool1: Koniec meczu jeszcze nie teraz. :wink4:

Tak se jaja robię. Nie podoba mi się polska piłka i tyle. Chociaż lech i tak nie gra totalnie tragicznie :good:

:wink4:

Akjam, od jakiś 8 lat nie interesuje się piłką nożną :rolleyes:

Kędzior, już se przejebałeś :decayed:

To po chooj się odzywasz. :decayed:

No i pifko się skończyło... :kox:

Opublikowano

kurffa, dwa piwka sobie tylko kupiłem :wallbash:

Opublikowano

Kędzior, już se przejebałeś :decayed:

przesadzasz :decayed:

kurffa, dwa piwka sobie tylko kupiłem :wallbash:

skocz na szybko do przedpokoju :naughty:
Opublikowano

kurffa, dwa piwka sobie tylko kupiłem :wallbash:

Wyślij żone do żabki :naughty:
Opublikowano

Kędzior, już se przejebałeś :decayed:

przesadzasz :decayed:

kurffa, dwa piwka sobie tylko kupiłem :wallbash:

skocz na szybko do przedpokoju :naughty:

mam od tego ludzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:26_________________________________________________ciii, Gracia szpieguje :gwizdanie:

Opublikowano

ciii, Gracia szpieguje :gwizdanie:

a pozniej sie dziwisz ze Basia o wszystkim wie :tongue4:

zaraz napisze do krola zeby ja zbanował :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:28_________________________________________________Nabijmy dużo postów żeby nie chciało im się czytać :naughty:

Opublikowano

Ja muszę kontrolować co wy za głupoty piszecie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.