Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, dobrze widzisz, dalej Cie nikt nie lubi :decayed:

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

a na poważnie Seski, co tam żłobie?

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:15_________________________________________________aaa no tak, imprezowicze dzisiaj idą do czekolady :gwizdanie:

ja wpadam w przyszłym tygodniu :kox:

a no nic życie sobie trochę w końcu zebrałem do kupy i prawie poukładałem i będę teraz znowu miał trochę czasu... ;)

a napił bym się chętnie... :D

Opublikowano

Czekolada to taka pipidówka :thumbdown:

Opublikowano
:hi: WITKA
Opublikowano

Seski, no coś mnie tam słuchy doszły :wink4:

zdziwiłem się :gwizdanie: ale cóż :>

Opublikowano

Czekolada to taka pipidówka :thumbdown:

a tydzień temu tak nie byłeś...? i nie wybierasz się znowu...? :rolleyes:

bo jak tak to mógłbyś po mnie podjechać... :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:21_________________________________________________

Seski, no coś mnie tam słuchy doszły :wink4:

zdziwiłem się :gwizdanie: ale cóż :>

no życie...

Opublikowano

A JA BEZ MOJEJ :audi:

Opublikowano

Jak szukasz szofera to wykładasz 5 dych na stół i mogę Cię zawieź do czekaldy :tongue4:

Opublikowano

;(

Opublikowano

Jak szukasz szofera to wykładasz 5 dych na stół i mogę Cię zawieź do czekaldy :tongue4:

nie mam takiej grubej kasy w portfelu na razie... :P

może po matki boskiej pieniężnej się skusze... :decayed:

Opublikowano

A JA BEZ MOJEJ :audi:

czyli, że co :mysli:

Opublikowano

A JA BEZ MOJEJ :audi:

czyli, że co :mysli:

no kolega testuje i działa - jak mam pomyśleć że jutro autobusem do job to mnie strzela...

a czekam na info w sprawie mojego błędu od Krolu[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:27_________________________________________________ale chyba nie bardzo go tutaj widzę.... :shocked:

Opublikowano
:hi: Seski wpadaj ja będę w czeko... elvis pw poszło czekam na odp.
Opublikowano

:hi: Seski wpadaj ja będę w czeko... elvis pw poszło czekam na odp.

dzieki ma nadzieje że dasz radę jakoś szybciej z tym kolesiem zlapać kontakta w czasie jak moja Niunia będzie jeszcze u mecherka....to bym mu coś podpowiedział

Opublikowano

:hi: Seski wpadaj ja będę w czeko... elvis pw poszło czekam na odp.

no wpadłbym ale kurcze nie chce mi się jechać autem bo ze 2 piwka min. to bym wypił :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza :gwizdanie:

A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC?

To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:

Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła :polew:

Krolu ma jakiś dar najpier Akjam potem on :polew: :polew:

albo jakiś ujowy kabel :decayed:

:mysli: kolego ty sie nie smiej kabel byl moj :evil:

no i witam szanowne grono z wieczorka :hi:

Opublikowano

:hi: Seski wpadaj ja będę w czeko... elvis pw poszło czekam na odp.

no wpadłbym ale kurcze nie chce mi się jechać autem bo ze 2 piwka min. to bym wypił :gwizdanie:

Wpadaj nie gadaj głupot

Opublikowano

Ja raczej odpadam z balangi :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Seski wpadaj ja będę w czeko... elvis pw poszło czekam na odp.

no wpadłbym ale kurcze nie chce mi się jechać autem bo ze 2 piwka min. to bym wypił :gwizdanie:

Wpadaj nie gadaj głupot

ale to nie są głupoty naprawdę mam smaki... :decayed:

a na którą idziecie?[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:45_________________________________________________

Ja raczej odpadam z balangi :gwizdanie:

czyli mam dzwonić od oka...? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.