Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

e no tym razem bedzie jeszcze kasia do odwózki :kox: :kox: także nie zastanawiaj się może nas byc dużo wiec wez wiecej gorzały :gwizdanie:

:kox:

trzeba płodzić więcej dzieci: "Życie jak w Madrycie" :kox:

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

daleko stasiu do ciebie niema wrocimy sobei na piechote :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

daleko stasiu do ciebie niema wrocimy sobei na piechote :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a po drodze multum knajp :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:31_________________________________________________Krolu, jak tam mapa ? :)

Opublikowano

a po drodze multum knajp :kox:

afrodyta czy cos :polew:

to co na srode brac wolne? :kox:

Opublikowano

a po drodze multum knajp :kox:

afrodyta czy cos :polew:

to co na srode brac wolne? :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

a po drodze multum knajp :kox:

afrodyta czy cos :polew:

to co na srode brac wolne? :kox:

dopiero w środe wypłata, afrodyta odpada :disgust:

:decayed:

Opublikowano

Krolu, jak tam mapa ? :)

nie ma tego jednego parta.. :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

a po drodze multum knajp :kox:

afrodyta czy cos :polew:

to co na srode brac wolne? :kox:

dopiero w środe wypłata, afrodyta odpada :disgust:

:decayed:

Na zeszyt się nie da? :naughty:
Opublikowano

a po drodze multum knajp :kox:

afrodyta czy cos :polew:

to co na srode brac wolne? :kox:

dopiero w środe wypłata, afrodyta odpada :disgust:

:decayed:

jestes tam spalony? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Albo mam lepszy pomysł! Zostaniemy do środy i wtedy spokojnie zapłacisz... :kox::decayed:

Opublikowano

Krolu, jak tam mapa ? :)

nie ma tego jednego parta.. :wallbash: :wallbash:

jest jakas szansa, że bedzie w calosci ?[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________

Albo mam lepszy pomysł! Zostaniemy do środy i wtedy spokojnie zapłacisz... :kox::decayed:

poyebani :decayed:

Opublikowano

Krolu, jak tam mapa ? :)

nie ma tego jednego parta.. :wallbash: :wallbash:

jest jakas szansa, że bedzie w calosci ?

napisałem mu pw... ale nie logował się ostatnio.. napisałem też prośbę na ogólnym... może ktoś wrzuci nowe upload..
Opublikowano

Albo mam lepszy pomysł! Zostaniemy do środy i wtedy spokojnie zapłacisz... :kox::decayed:

poyebani :decayed:

:toon::decayed:
Opublikowano

Krolu, jak tam mapa ? :)

nie ma tego jednego parta.. :wallbash: :wallbash:

jest jakas szansa, że bedzie w calosci ?

napisałem mu pw... ale nie logował się ostatnio.. napisałem też prośbę na ogólnym... może ktoś wrzuci nowe upload..

:notworthy:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na rozluznienie, stary skecz :)

Opublikowano

na rozluznienie, stary skecz :)

:polew: :polew: BTW Fajny ma breloczek do kluczyków... :decayed:
Opublikowano

na rozluznienie, stary skecz :)

:polew: :polew: BTW Fajny ma breloczek do kluczyków... :decayed:

od Huga pewnie dostał :naughty:

Opublikowano

na rozluznienie, stary skecz :)

:polew: :polew: BTW Fajny ma breloczek do kluczyków... :decayed:

od Huga pewnie dostał :naughty:

Diman chyba też takie ma... :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

na rozluznienie, stary skecz :)

:polew: :polew: BTW Fajny ma breloczek do kluczyków... :decayed:

od Huga pewnie dostał :naughty:

brelok z audi nie dziala :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale jedziecie z tym koksem :punish:

Opublikowano

na rozluznienie, stary skecz :)

:polew: :polew: BTW Fajny ma breloczek do kluczyków... :decayed:

od Huga pewnie dostał :naughty:

brelok z audi nie dziala :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

No jak nie! Nie widziałeś! :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.