Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema::kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się zawijam pogrzebać przy aucie :hi:

Opublikowano

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Opublikowano

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Sirio As 100 jest chyba w miarę dobra :gwizdanie:
Opublikowano

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

a co, masz jakieś kompleksy na drodze? :gwizdanie:

Opublikowano

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Ja używam Sunker Elite 116, 85 cm z zwojami, dość fajnie sobie radzi :)

Opublikowano

Ja też może pójdę w CB. Będzie bezpieczniej. :gwizdanie: Ale potrzebuje cały zestaw Radio + ANtena. :mysli:

Opublikowano

Panowie, byłem sobie przekręcić (mam od siebie okł 5 km) i jest póki co, fajnie! :D

Jadę do sosnowca przejechać się. Jechałem bocznymi dróżkami i nie było jak na razie większych problemów. Moc oczywiście że odczułem, że jest mniej, ale podobnie miałem przy zmianie na 17.

Ale jeżeli trakcje mi traci na 1 i na 2 delikatnie, to nie jest źle (póki co na dworze 2st)

Podsumowując, pierwsze wrażenia, to raczej zostawię sobie oponki, chyba, że w przystępnej cenie koleś mi je Zamienie, jak będzie coś fajnego, to podmienię.

Opublikowano

Panowie, byłem sobie przekręcić (mam od siebie okł 5 km) i jest póki co, fajnie! :D

Jadę do sosnowca przejechać się. Jechałem bocznymi dróżkami i nie było jak na razie większych problemów. Moc oczywiście że odczułem, że jest mniej, ale podobnie miałem przy zmianie na 17.

Ale jeżeli trakcje mi traci na 1 i na 2 delikatnie, to nie jest źle (póki co na dworze 2st)

Podsumowując, pierwsze wrażenia, to raczej zostawię sobie oponki, chyba, że w przystępnej cenie koleś mi je Zamienie, jak będzie coś fajnego, to podmienię.

zrób foty :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Sirio As 100 jest chyba w miarę dobra :gwizdanie:

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Ja używam Sunker Elite 116, 85 cm z zwojami, dość fajnie sobie radzi :)

ok, a co myślicie o President Missouri ?

Opublikowano

Panowie, byłem sobie przekręcić (mam od siebie okł 5 km) i jest póki co, fajnie! :D

Jadę do sosnowca przejechać się. Jechałem bocznymi dróżkami i nie było jak na razie większych problemów. Moc oczywiście że odczułem, że jest mniej, ale podobnie miałem przy zmianie na 17.

Ale jeżeli trakcje mi traci na 1 i na 2 delikatnie, to nie jest źle (póki co na dworze 2st)

Podsumowując, pierwsze wrażenia, to raczej zostawię sobie oponki, chyba, że w przystępnej cenie koleś mi je Zamienie, jak będzie coś fajnego, to podmienię.

zrób foty :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Sirio As 100 jest chyba w miarę dobra :gwizdanie:

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Ja używam Sunker Elite 116, 85 cm z zwojami, dość fajnie sobie radzi :)

ok, a co myślicie o President Missouri ?

Zależy od budżetu, nie miałem styczności z Missouri ale President to President :gwizdanie: Sirio to moim zdaniem dobra antena za dobrą cenę, najlepszy stosunek cena/jakość. A co do mojego Sunkera to nie narzekam, antena dobra do miasta i na jakieś wypady czasem, mi się do B5 do bagażnika mieściła ładnie na leżąco :)

Opublikowano

Panowie, byłem sobie przekręcić (mam od siebie okł 5 km) i jest póki co, fajnie! :D

Jadę do sosnowca przejechać się. Jechałem bocznymi dróżkami i nie było jak na razie większych problemów. Moc oczywiście że odczułem, że jest mniej, ale podobnie miałem przy zmianie na 17.

Ale jeżeli trakcje mi traci na 1 i na 2 delikatnie, to nie jest źle (póki co na dworze 2st)

Podsumowując, pierwsze wrażenia, to raczej zostawię sobie oponki, chyba, że w przystępnej cenie koleś mi je Zamienie, jak będzie coś fajnego, to podmienię.

zrób foty :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Sirio As 100 jest chyba w miarę dobra :gwizdanie:

pany jaką antenę CB byście polecili taką max 100cm ale dobrą , muszę sprzedać tego mojego bata bo mnie wk***ia ze taki duży :thumbdown:

Ja używam Sunker Elite 116, 85 cm z zwojami, dość fajnie sobie radzi :)

ok, a co myślicie o President Missouri ?

Zależy od budżetu, nie miałem styczności z Missouri ale President to President :gwizdanie: Sirio to moim zdaniem dobra antena za dobrą cenę, najlepszy stosunek cena/jakość. A co do mojego Sunkera to nie narzekam, antena dobra do miasta i na jakieś wypady czasem, mi się do B5 do bagażnika mieściła ładnie na leżąco :)

spoko :decayed:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

A to w takim razie bierz magnes jak nie szkoda, mniejsze koszty a nie ma co dokładać :decayed:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:
Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:

zobaczę może wpadnę Audi i przy okazji zapodałbym letni setup - felgi 17 calowe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam dojścia po prostu mam antenę do kupienia za pół ceny praktycznie nową i rozeznaje sprawę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.