Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tolek, weź jutro dwa koła na spota :wink4:

chyba ze to kłopot :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co chesz stanley do swojej przymierzyc :kox:

Opublikowano

moim zdaniem one najładniej wyglądają na srebrnym kolorze :tongue4:

Opublikowano

a co chesz stanley do swojej przymierzyc :kox:

zobaczyc jak by to wyglądało :)

twoje też przymierze :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 20:27_________________________________________________

moim zdaniem one najładniej wyglądają na srebrnym kolorze :tongue4:

do srebrnej najlepiej alu dekle :tongue4:

Opublikowano

nie, dw

tolek, weź jutro dwa koła na spota :wink4:

chyba ze to kłopot :rolleyes:

Nie, dwóch nie zabiorę, przyjadę na wszystkich czterech :kox:

Jutro po robocie jadę na wymianę, potem do domciu i na spota. W środę w czasie szychty założę sobie z powrotem zimowe, bo póki co za zimno aby je zostawić… :cool1:

Opublikowano

hehe to podjedz pod robote to sobie przypasujesz o ile ci sie zmieszcza na tego hebla :kox:

Opublikowano

nie, dw

tolek, weź jutro dwa koła na spota :wink4:

chyba ze to kłopot :rolleyes:

Nie, dwóch nie zabiorę, przyjadę na wszystkich czterech :kox:

Jutro po robocie jadę na wymianę, potem do domciu i na spota. W środę w czasie szychty założę sobie z powrotem zimowe, bo póki co za zimno aby je zostawić… :cool1:

:)

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 20:30_________________________________________________

hehe to podjedz pod robote to sobie przypasujesz o ile ci sie zmieszcza na tego hebla :kox:

myślałem, że mi przerzucisz :polew:

Opublikowano

ładne te kółeczka ... ;)

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 20:30_________________________________________________

hehe to podjedz pod robote to sobie przypasujesz o ile ci sie zmieszcza na tego hebla :kox:

myślałem, że mi przerzucisz :polew: :polew::polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rezacze B6tek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191237.0[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:14_________________________________________________Pany, kto ma VAGa PL 3.11 lub wyższy ?

Opublikowano

rezacze B6tek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191237.0[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:14_________________________________________________Pany, kto ma VAGa PL 3.11 lub wyższy ?

ja mam wyższy 912 :tongue4:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Opublikowano

rezacze B6tek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191237.0[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:14_________________________________________________Pany, kto ma VAGa PL 3.11 lub wyższy ?

ja mam wyższy 912 :tongue4:

cffaniak :afro:

a robi logi dynamiczne, które można zaimportować do excela ?

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

przejebana fura masakra :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________

rezacze B6tek:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191237.0[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:14_________________________________________________Pany, kto ma VAGa PL 3.11 lub wyższy ?

ja mam wyższy 912 :tongue4:

cffaniak :afro:

a robi logi dynamiczne, które można zaimportować do excela ?

jasne ze robi jutro bede mial kompa i z krolem bedziemy kombinowac przy jego furze jak starczy baterii to zrobi i u ciebie :wink4::good:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Siema z wieczorka :hi:

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Ebany! :naughty:

Widzieliście racket fuel u Szymona Majewskiego!?! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

Opublikowano

Miron kupil b8 :mysli: przehuj :decayed:

Znalazł kupca na to swoje B7 już czy kupił na zapas? :decayed:

narazie kupił na zapas :gwizdanie: :evil:

No ale to B7 ma w zajebistej opcji, powinien szybko znaleźć kupca :cool1:

już ma :gwizdanie:

to sie dziwie, bo jak depnie, to mu to kopci jak nie wiem :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.