Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

ale rzeź dla sprzętu :kox::decayed:

The best MMA knockout ever!!!!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wino jest dobre :decayed:

Diman i mnie nie zaprosiłeś :gwizdanie:

sam piłem ja nie zapraszam ja masz ochoteto wpadaj wiesz ze u mnie zawsze są otwarte drzwi :kox: :kox:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

Opublikowano

:nose::wink4:

ogarnij sie
Opublikowano

:nose::wink4:

ogarnij sie

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:
Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:

szukaj napewno sie znajdzie internet to potęga :kox: :kox:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:

szukaj napewno sie znajdzie internet to potęga :kox: :kox:

:gwizdanie: Oby opona jeszcze się nadawała do użytku bo jak nie to muszę wy***ać kasę na oponę a tego nie miałem w planach! :wink4::kwasny:
Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:

szukaj napewno sie znajdzie internet to potęga :kox: :kox:

:gwizdanie: Oby opona jeszcze się nadawała do użytku bo jak nie to muszę wy***ać kasę na oponę a tego nie miałem w planach! :wink4::kwasny:

nie rycz sprzedasz mi RNS"E będziesz miał na oponę :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:

szukaj napewno sie znajdzie internet to potęga :kox: :kox:

:gwizdanie: Oby opona jeszcze się nadawała do użytku bo jak nie to muszę wy***ać kasę na oponę a tego nie miałem w planach! :wink4::kwasny:

nie rycz sprzedasz mi RNS"E będziesz miał na oponę :gwizdanie: :evil:

dokładnie nie ma sytuacji bez wyjścia :rolleyes:

zawsze możesz pochytać kredyt na oponę :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

cytrynówkę dla smakoszy :naughty:

Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

e no tym razem bedzie jeszcze kasia do odwózki :kox: :kox: także nie zastanawiaj się może nas byc dużo wiec wez wiecej gorzały :gwizdanie:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Ale dziś q***wa dzień! Piłka - za***iście! Później wyprawa na quada i się zaczęło! Dyntka pynkła, kumplowi płyn z chłodnicy wyebało korkiem i ciul! :kox:

No ale jakoś się dowieźliśmy do chaty a teraz już w robocie! Nawet nie miałem czasu odpalić forum w czasie dnia!

to chyba ta najgorsza wiadomość dnia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose::wink4:

Nie wiem kto mi tą dyntke zrobi! :disgust:

wulkanizator :tongue4: :>

Ale najlepiej taki mobilny coby mi to zrobił na miejscu! :wink4:

szukaj napewno sie znajdzie internet to potęga :kox: :kox:

:gwizdanie: Oby opona jeszcze się nadawała do użytku bo jak nie to muszę wy***ać kasę na oponę a tego nie miałem w planach! :wink4::kwasny:

nie rycz sprzedasz mi RNS"E będziesz miał na oponę :gwizdanie: :evil:

:tongue4:

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

No bez flaszki ani rusz... :gwizdanie:

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

przywiez na spota pochytamy to :decayed:

:kox::decayed:

tylko wez flaszke czy cos :gwizdanie:

my weźniemy kontrę, a Basia wszystkich odwiezie do domu :gwizdanie:

e no tym razem bedzie jeszcze kasia do odwózki :kox: :kox: także nie zastanawiaj się może nas byc dużo wiec wez wiecej gorzały :gwizdanie:

:kox:

trzeba płodzić więcej dzieci: "Życie jak w Madrycie" :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.