Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie rozumiem, jak mozna na drugi dzień po piciu, nic się nie napić :thumbdown:

Do kogo to do Miszki :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie rozumiem, jak mozna na drugi dzień po piciu, nic się nie napić :thumbdown:

Do kogo to do Miszki :gwizdanie:

przeciez :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:59_________________________________________________zbieram się spać, niedziela nastała :gwizdanie:

Opublikowano

I tak pewnie się napił :decayed:

Opublikowano

przeszko.........heheheh strona zabawna w sumie :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

gulczas nie idz spac :decayed: sam robiles spryski w zderzaku:>?

Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

gulczas nie idz spac :decayed: sam robiles spryski w zderzaku:>?

Z kolegą :gwizdanie:
Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

gulczas nie idz spac :decayed: sam robiles spryski w zderzaku:>?

Z kolegą :gwizdanie:

jaki to koszt byl dla ciebie a jaki dla kogos :gwizdanie: ? :naughty:

Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

gulczas nie idz spac :decayed: sam robiles spryski w zderzaku:>?

Z kolegą :gwizdanie:

jaki to koszt byl dla ciebie a jaki dla kogos :gwizdanie: ? :naughty:

Dla mnie to był koszt części. A to już zależy co za ile znajdziesz. Moje spryski będą na sprzedaż bo jeden jest klejony i mnie wk***ia :thumbdown: Ogólnie działa ale nie lubię jak coś jest nie tak :tongue4:
Opublikowano

Dobra zawijam się spać :hi:

gulczas nie idz spac :decayed: sam robiles spryski w zderzaku:>?

Z kolegą :gwizdanie:

jaki to koszt byl dla ciebie a jaki dla kogos :gwizdanie: ? :naughty:

Dla mnie to był koszt części. A to już zależy co za ile znajdziesz. Moje spryski będą na sprzedaż bo jeden jest klejony i mnie wk***ia :thumbdown: Ogólnie działa ale nie lubię jak coś jest nie tak :tongue4:

zmieniasz na inne spryski czy juz masz cos innego w planach? wsumie jest gostek na allegro za 170zl sprzedaje z skody ori

Opublikowano

Zmieniam na inne mniejsze chyba i tańsze :naughty:

Opublikowano

ja po kupnie hidow bylem chory na spryski ale jakos zima i tak zlecialo i jezdze bez:D na 6k, a za miesiaac przeglad:) i chyba podmienie na czas badania i wsadzze philipsy :gwizdanie:

Opublikowano

No jeździłem bez sprysków jakiś czas i zero problemów na barwie 6K. Teraz zmieniłem barwę na 4300K, mam spryski a na przeglądzie i tak się doczepił :decayed:

Opublikowano

No jeździłem bez sprysków jakiś czas i zero problemów na barwie 6K. Teraz zmieniłem barwę na 4300K, mam spryski a na przeglądzie i tak się doczepił :decayed:

ah ci diagnosci, ja podjechalem w lędzinach by ustawic swiatla jak zalozylem hidy to dziadek sam zaczal mi gadac o swoim aucie i ze lubi tuning i dal wizytowke gdzie mam jechal by zamiast kata rure zrobic na mikołowie:D, a jak sie spytalem czy przeglad przejdzie mowil ze jak spryski beda to ok samopoziomanie nie musi byc bo jest ta regulacji 3stopniowqa przy kierze:P

Opublikowano

No jeździłem bez sprysków jakiś czas i zero problemów na barwie 6K. Teraz zmieniłem barwę na 4300K, mam spryski a na przeglądzie i tak się doczepił :decayed:

ah ci diagnosci, ja podjechalem w lędzinach by ustawic swiatla jak zalozylem hidy to dziadek sam zaczal mi gadac o swoim aucie i ze lubi tuning i dal wizytowke gdzie mam jechal by zamiast kata rure zrobic na mikołowie:D, a jak sie spytalem czy przeglad przejdzie mowil ze jak spryski beda to ok samopoziomanie nie musi byc bo jest ta regulacji 3stopniowqa przy kierze:P

No zależy na kogo się trafi. Ja pogadałem dałem 20zł do łapy i też nie robił problemu :decayed:
Opublikowano

jakie to spryski nowe chcesz zapodac??

Opublikowano

jakie to spryski nowe chcesz zapodac??

Się zobaczy co to będzie. Teraz na poważnie spadam spać :hi:
Opublikowano

:hi: witam z rana

wstawac śpiochy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.