Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

siema :hi:

masie :tongue4:
Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Opublikowano

siema :hi:

masie :tongue4:

:decayed::wink4:

Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?
Opublikowano

ja dopiero się zwlekłem złóżka i umyłem żeby :gwizdanie:

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

:naughty:

Opublikowano

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

moze bys mi fure umyl? :decayed:

kurde niemam za bardzo pomyslu :mysli:

Opublikowano

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

:hi: podziękował za błędy

juz w środe błędów nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

moze bys mi fure umyl? :decayed:

kurde niemam za bardzo pomyslu :mysli:

a ja kasy bo jakby byla to i pomysly moment by sie urodzily :kox: :kox:

Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

moze bys mi fure umyl? :decayed:

kurde niemam za bardzo pomyslu :mysli:

dajesz transport i krate browarów... masz umyte :naughty:

Opublikowano

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

:hi: podziękował za błędy

juz w środe błędów nie będzie :gwizdanie:

:good: sie usunie znowu :tongue4:

Opublikowano

ja dopiero się zwlekłem złóżka i umyłem żeby :gwizdanie:

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

:naughty:

Nie ma jak sobie trochę pospać! :naughty:

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!
Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

moze bys mi fure umyl? :decayed:

kurde niemam za bardzo pomyslu :mysli:

dajesz transport i krate browarów... masz umyte :naughty:

a potem z tą kratą zapraszam do mnie :evil:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 15:49_________________________________________________

ja dopiero się zwlekłem złóżka i umyłem żeby :gwizdanie:

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

:naughty:

Nie ma jak sobie trochę pospać! :naughty:

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

no bylem przed chwilką na spacerku na zakupy i jest mega za***iście :kox: :kox:

Opublikowano

nudzi mi sie trochu :gwizdanie:

Jakieś pomysły?

:naughty:

Nie ma jak sobie trochę pospać! :naughty:

ja se zrobilem zakupy i tez mam ciutke nude ;(

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

ale głowa boli jak by miało padać :sick3:

Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater

dajesz transport i krate browarów... masz umyte :naughty:

wolal bym postawic 2kraty browarow niz dac transport :polew: taniej by wyszly 2kraty niz podroz hehe

Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater
Gdzieś Ty qr** jest! :shocked::decayed:
Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater
Gdzieś Ty q***wa jest! :shocked::decayed:

a przez bedzin i czeladz przejezdzalem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater
Gdzieś Ty q***wa jest! :shocked::decayed:

a przez bedzin i czeladz przejezdzalem :polew: :polew: :polew:

Aaaaa... Zimny Łokieć?! :naughty: No to wszystko jasne! :naughty::polew: :polew: Jeszce za wcześnie na to Kędzior! :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.