Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Allegro same tarcze 600 zł kosztują [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:18_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a6-c5-tarcze-zimmermann-sport-i1479944012.html

No płacisz za firmę. Polskie Mikody albo coś i na pewno będzie dobrze. Jeśli chcesz no to w sumie zestaw nie jest zły i kompletny. I sprawdź dobrze czy to będzie pasować do Ciebie :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tego co mi pisał to podejdzie bez problemu . Pisałem że chce tylko zaciski i jarzma ale on sprzedaje tylko w kompletach a ty Stan na co chcesz zmienić ?

Opublikowano

Kolcki i zaciski pasują jak się ma system ATE. Jak się Lucasa trzeba zmieniać wszystko.

pisałem wczoraj z jednym gościem z forum i ma cały komplet tarcze Otto Zimmerman, klocki Ferodo Premier FDB1323

przewody Ferodo, osłony, śruby, płyn Ate Typ200 1litr, 1050zl + kW

Zaciski i Jarzma po regeneracji i malowaniu proszkowym

Pod 312mm. I konieczność jarzma muszą być na zwrotnicę żeliwną :wink4:

fakt, to dobrze, bo mam ATE :decayed:

Opublikowano

jarzma.jpg

Adam muszą być takie jarzma. Jak takie są to bierz :wink4:

Opublikowano

Z tego co mi pisał to podejdzie bez problemu . Pisałem że chce tylko zaciski i jarzma ale on sprzedaje tylko w kompletach a ty Stan na co chcesz zmienić ?

na 312mm ale to jeszcze daleka droga

Z autopsji wiem, że jeżeli jest do wzięcia kpl, to lepiej go brać i masz problem z głowy

Ja wziąłem sam IC i teraz mam problem z orurowaniem, a tak miałbym orurowanie pod AJMa za 500zł :wallbash:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 12:39_________________________________________________Adam, to Devastation sprzedaje?

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-3-0-v6-220km-samolot-C17751184.html

mega rarytas :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

4x elektryczne szyby :kox: :kox:

to co tankuje fure i smigamy po nia :cool1: :gwizdanie:

myślę jeszcze :gwizdanie:
Opublikowano

Kowalczyk tylko/aż trzecia :disgust: :>

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-3-0-v6-220km-samolot-C17751184.html

mega rarytas :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

4x elektryczne szyby :kox: :kox:

to co tankuje fure i smigamy po nia :cool1: :gwizdanie:

myślę jeszcze :gwizdanie:

to sie zastanawiaj bo malo czasu dzisiaj jest sobota trzeba jeszcze zdarzyc ja opic :kox: :kox:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-3-0-v6-220km-samolot-C17751184.html

mega rarytas :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

4x elektryczne szyby :kox: :kox:

to co tankuje fure i smigamy po nia :cool1: :gwizdanie:

myślę jeszcze :gwizdanie:

to sie zastanawiaj bo malo czasu dzisiaj jest sobota trzeba jeszcze zdarzyc ja opic :kox: :kox:

- " a poświęcony?

- a opity... " :decayed:

Opublikowano

zostaw swoje, dopłać i jeździsz takim mułem :tongue4:

krzywdę by ci zrobił taki muł na prostej :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:32_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-3-0-v6-220km-samolot-C17751184.html

mega rarytas :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

4x elektryczne szyby :kox: :kox:

to co tankuje fure i smigamy po nia :cool1: :gwizdanie:

myślę jeszcze :gwizdanie:

to sie zastanawiaj bo malo czasu dzisiaj jest sobota trzeba jeszcze zdarzyc ja opic :kox: :kox:

golas... trzeba by jeszcze z 10 tys w nią wrzucić... i nie ma RECARO ;( :confused4:
Opublikowano

zostaw swoje, dopłać i jeździsz takim mułem :tongue4:

krzywdę by ci zrobił taki muł na prostej :cool1:

bez tapicerki i siedzen chyba :tongue4:

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

Opublikowano

zostaw swoje, dopłać i jeździsz takim mułem :tongue4:

krzywdę by ci zrobił taki muł na prostej :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:32_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a4-s4-3-0-v6-220km-samolot-C17751184.html

mega rarytas :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

4x elektryczne szyby :kox: :kox:

to co tankuje fure i smigamy po nia :cool1: :gwizdanie:

myślę jeszcze :gwizdanie:

to sie zastanawiaj bo malo czasu dzisiaj jest sobota trzeba jeszcze zdarzyc ja opic :kox: :kox:

golas... trzeba by jeszcze z 10 tys w nią wrzucić... i nie ma RECARO ;( :confused4:

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?
Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:
Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.