Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za każdym razem leje ze śmiechu: czaaaaarne włosy spielam;) heheheh bez umowy mogę ci....nąć :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po pracy :wink4:

Opublikowano
:hi: dotrzymam Ci Dimek towarzystwa i otworzę piwko :kox:
Opublikowano

:hi: dotrzymam Ci Dimek towarzystwa i otworzę piwko :kox:

o spoko bo ja juz koncze drugiego drina :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________

:hi: dotrzymam Ci Dimek towarzystwa i otworzę piwko :kox:

w sumie to do moniki jedz a nie na forum siedzisz :evil:

Opublikowano

Właśnie wróciłem od niej i mogę się napić bo tak to trza jeździć :thumbdown:

Opublikowano

Właśnie wróciłem od niej i mogę się napić bo tak to trza jeździć :thumbdown:

a to git :good:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:49_________________________________________________no nic cza pohytac trzeciego bo sie skonczylo :gwizdanie:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

:hi: sobota w pracy :thumbdown:
Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

:hi: sobota w pracy :thumbdown:

moja pierwsza w tej robocie, ale w środe miałem za to wolne :)

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Możesz cały rybnik zarzygać :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

Tego kwaitu to pół światu :tongue4:
Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

Tego kwaitu to pół światu :tongue4:

ale moze on ma jakies specyficzne :gwizdanie:

Opublikowano

No może :gwizdanie:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

Tego kwaitu to pół światu :tongue4:

wiem, ale tam dziewczyny jakieś takie swojskie, a na Świętochłowice większość, to takie lale :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

Możesz cały rybnik zarzygać :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema z wieczora :hi:

piwko sącze, później następne i spać

jutro do roboty :sick3:

narzygom im jutro na pożeganie w tym rybniku :sick3:

najlepi nasrej to bedzie wiekszy fan :kox: :kox: :kox:

:blink:

będzie mi brakować niektórych d*p :kox:

Tego kwaitu to pół światu :tongue4:

wiem, ale tam dziewczyny jakieś takie swojskie, a na Świętochłowice większość, to takie lale :gwizdanie:

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

Opublikowano

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

chyba babe z nosa :nose:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.