Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

bolesna.....ale prawda :decayed:

ja już gotów do boju :jerk:

nawet mam tekst przewodni wieczoru :decayed:

Hej wódeczko ma kochana łazisz za mną już od rana

Odejdź szmato kurwo dziwko ja chcę sobie jebnąć piwko

Jedno piwko albo dwa to zależy już od dnia

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:59_________________________________________________

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Można zrobić alko w doma... :cool1:

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:01_________________________________________________

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

No ale cały czas Cię korci :naughty: pewnie długo nie wytrzymasz :tongue4:

nie no trzeba wkoncu wlaczyc tacierzynskie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Można zrobić alko w doma... :cool1:

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

Zapraszasz mnie? :naughty::wink4:
Opublikowano

W towarzystwie zawsze lepiej :naughty:

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Można zrobić alko w doma... :cool1:

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

Zapraszasz mnie? :naughty::wink4:

spoko wpadaj mam jeszcze 0.7l żubróweczki :kox: no i troche kolorowych trunkow jakby ci to smakowalo :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:13_________________________________________________i chyba opanuje ta zubróweczke :kox:

Opublikowano

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

jak coś to pisz do gościa o nicku - krolu - on podobno jest chętny na jakieś alko dziś :wink4:
Opublikowano

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

jak coś to pisz do gościa o nicku - krolu - on podobno jest chętny na jakieś alko dziś :wink4:

:polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Można zrobić alko w doma... :cool1:

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

Zapraszasz mnie? :naughty::wink4:

spoko wpadaj mam jeszcze 0.7l żubróweczki :kox: no i troche kolorowych trunkow jakby ci to smakowalo :gwizdanie:

Muiałbym jakiegoś kierowce pochytać. :naughty:

i pewnie nieomieszkam dzisiaj cos zapodac jak odstawie auto na parking bo jakos smakisa ale kurde nie smakuje mi samemu :confused4:

jak coś to pisz do gościa o nicku - krolu - on podobno jest chętny na jakieś alko dziś :wink4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Taxi :naughty:

Opublikowano

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:
Opublikowano

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:

Takie życie.. Wóz albo przewóz :decayed:
Opublikowano

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:

to ja cie zawiozę i przyjmnę w rozliczeniu twoje 18' :naughty:
Opublikowano

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:

Takie życie.. Wóz albo przewóz :decayed:

Niekoniecznie. :cool1:

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:

to ja cie zawiozę i przyjmnę w rozliczeniu twoje 18' :naughty:

:tongue4:
Opublikowano

Taxi :naughty:

Taaa... I zamiast na wódeczke musiałbym wydać wszystko na podróż! :no::naughty:

to ja cie zawiozę i przyjmnę w rozliczeniu twoje 18' :naughty:

Taki biznes też mi odpowiada :decayed:
Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

siema z wieczorka

Opublikowano

siema z wieczorka

:hi::tongue4:
Opublikowano

siema z wieczorka

:hi::tongue4:

akjam nakręcacz imprez...

to jak już tą taryfę załatwisz to ja też bym sie raczej pisał :naughty:

Opublikowano
:siema: OKO
Opublikowano

OKO ja zaczynam u mnie na wsi a później kto wie gdzie mnie poniesie... :gwizdanie: Jak coś to możesz wpadać. :good::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.