Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby wszedł ktoś nowy......

:polew:

A potem się dziwić że przyjeżdżają tylko raz na spota :decayed:

jesli by to zobaczyli to ja niewiem czy by przyjechali

I chooj z tego, że zapraszam ludzi! :wallbash::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe czy któryś już proponował loda Krolowi za vagowanie :mysli:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A potem się dziwić że wszyscy zmieniają na BMW :decayed:

Opublikowano

Ciekawe czy któryś już proponował loda Krolowi za vagowanie :mysli:

:polew: :polew:

pewnie Miszka mu proponowal

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

tak proponowałem...że mu obciągniesz

Opublikowano

Ciekawe czy któryś już proponował loda Krolowi za vagowanie :mysli:

:polew: :polew:

pewnie Miszka mu proponowal

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

tak proponowałem...że mu obciągniesz

:decayed:
Opublikowano

A potem się dziwić że wszyscy zmieniają na BMW :decayed:

u nich na forum pewnie rozmawiaja tylko o motoryzacji :thumbdown:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:33_________________________________________________

tak proponowałem...że mu obciągniesz

ee ty zoofilu :tongue4:
Opublikowano

300 postów do krakowskich :kox:

Opublikowano

300 postów do krakowskich :kox:

Mamy ich! :kox::good:
Opublikowano

300 postów do krakowskich :kox:

Mamy ich! :kox::good:

wszyscy maja mambe mam i ja :decayed:
Opublikowano

Jedziemy z dziwkami :naughty::kox:

Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

:jerk::decayed:
Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

chyba idziesz :jerk:

Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

:jerk::decayed:

:sex::decayed:

Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

:jerk::decayed:

:sex::decayed:

Robisz to myśląc o Rocco :polew: :polew:
Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

chyba idziesz :jerk:

minęło ponad 2 lata od ślubu, od 3 tyg już nie robie tego sam :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:40_________________________________________________

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

:jerk::decayed:

:sex::decayed:

Robisz to myśląc o Rocco :polew: :polew:

:sick3:

Opublikowano

zrobiło się niesmacznie i niekulturalnie

ide poogladać Rocco i spać :decayed:

chyba idziesz :jerk:

minęło ponad 2 lata od ślubu, od 3 tyg już nie robie tego sam :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

ten tego konczy mi sie browarek to mykam w kimonko,

Opublikowano

ten tego konczy mi sie browarek to mykam w kimonko,

otwórz następnego :tongue4:
Opublikowano

Ja jeszcze chwilę posiedzę bo zmianę kończę dopiero o ósmej rano! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.