Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to psssyt :kox:

mleka bys sie napil :naughty:

Czasami pije :decayed:

z malibu się nie liczy :tongue4:

Malibu? Jak baba! :wink4:

Ja tam wybierma mleko! :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to psssyt :kox:

mleka bys sie napil :naughty:

to się mówi: "mleka sie chyć" :decayed:

grozisz mi? :cool1:

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________

No to psssyt :kox:

mleka bys sie napil :naughty:

Czasami pije :decayed:

z malibu się nie liczy :tongue4:

Malibu? Jak baba! :wink4:

Ja tam wybierma mleko! :tongue4:

Nie lubię malibu :sick3:
Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

zaraz bedziesz nowicjuszem jak Miron wejdzie na neta :tongue4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Dostaniesz VIPa? :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

zaraz bedziesz nowicjuszem jak Miron wejdzie na neta :tongue4:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Dostaniesz VIPa? :decayed::polew: :polew:

niewiem, ale powinni mi cos za to chociaz zaplacic :decayed:

albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

nawet mam kilka fajnych w zanadrzu :naughty:

Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :decayed::polew: :polew:

:travolta:
Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Dostaniesz VIPa? :decayed::polew: :polew:

niewiem, ale powinni mi cos za to chociaz zaplacic :decayed:

albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

nawet mam kilka fajnych w zanadrzu :naughty:

Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :decayed::polew: :polew:

:travolta:

pro100wnik :polew:

:decayed:

Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Dostaniesz VIPa? :decayed::polew: :polew:

niewiem, ale powinni mi cos za to chociaz zaplacic :decayed:

To raczej Ty powinieneś coś postawić... :tongue4:

albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

nawet mam kilka fajnych w zanadrzu :naughty:

Jakich? :naughty:

Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :decayed::polew: :polew:

:travolta:

:decayed:
Opublikowano

pro100wnik :polew:

:decayed:

nom np :decayed:
Opublikowano

Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich

8605 miron78 - 8559 Kędzior

Dostaniesz VIPa? :decayed::polew: :polew:

niewiem, ale powinni mi cos za to chociaz zaplacic :decayed:

albo wymyśl już sobie nowy nick :polew:

nawet mam kilka fajnych w zanadrzu :naughty:

Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :decayed::polew: :polew:

:travolta:

pro100wnik :polew:

:decayed:

:nabijasie::polew: Łosz qr**!
Opublikowano

Co wy się bawicie w fajfuna że 50 postów w jednym piszecie :decayed:

Opublikowano

nie ogarniam

Opublikowano

nie ogarniam

przekonales mnie pssyt :kox:
Opublikowano

To chyba poleci kilka stron :naughty:

Opublikowano

Co wy się bawicie w fajfuna że 50 postów w jednym piszecie :decayed:

Fajfun nie umie tak jak my. :kox: On dopisuje a nie cytuje a to wielka różnica... :cool1:

nie ogarniam

Nic nowego! :wink4::decayed:
Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

Opublikowano

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

:nabijasie:
Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

ssij

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.