Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 08:09_________________________________________________boszszsz... Miszka Ty świnko :blink:

nawet kopulującym psom nie odpuścisz? :gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana

Miszka kup sobie jakis dobry aparat :polew:

ten tego konczy mi sie browarek to mykam w kimonko,

otwórz następnego :tongue4:

jeden maly zywiec na co jakis czas wystarczy :wink4:

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

przekonales mnie :good:
Opublikowano

:hi:

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

National Geographic "Z Miszką przez życie" :polew: :polew: :polew: :polew:

HD High Definition!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

:polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:42_________________________________________________ciekawe na jakim kanale by to puścili :gwizdanie:

to już jest na red tubie :gwizdanie:

przygody miszki gejucha 7i3/8 :tongue4:

:bry:

Opublikowano

:hi:

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

National Geographic "Z Miszką przez życie" :polew: :polew: :polew: :polew:

HD High Definition!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

:polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:42_________________________________________________ciekawe na jakim kanale by to puścili :gwizdanie:

to już jest na red tubie :gwizdanie:

przygody miszki gejucha 7i3/8 :tongue4:

:bry:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: po pracy.... :cool1:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:po pracy.... :cool1:

:hi:

:hi:

j**any ja wpadłem na chwilkę na chatę i zmykam znów

Opublikowano
:hi: no i po robocie i dlugi weekend czas zaczac :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: no i po robocie i dlugi weekend czas zaczac :kox: :kox:

co to znaczy długi weekend :chytry:

Opublikowano

:hi: no i po robocie i dlugi weekend czas zaczac :kox: :kox:

co to znaczy długi weekend :chytry:

poniedzialek i wtorek mam wolny wiec jak to inaczej nazwac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: no i po robocie i dlugi weekend czas zaczac :kox: :kox:

co to znaczy długi weekend :chytry:

poniedzialek i wtorek mam wolny wiec jak to inaczej nazwac :gwizdanie:

cffaniak :afro:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:58_________________________________________________BTW

dzisiaj robiłem z klientem jazde próbną Q7 3.0 TDI

q***wa, szału to, to nie robi :thumbdown:

Opublikowano

:hi: no i po robocie i dlugi weekend czas zaczac :kox: :kox:

co to znaczy długi weekend :chytry:

poniedzialek i wtorek mam wolny wiec jak to inaczej nazwac :gwizdanie:

cffaniak

:afro:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 12:58_________________________________________________BTW

dzisiaj robiłem z klient jazde próbną Q7 3.0 TDI

q***wa, szału to, to nie robi :thumbdown:

:guma:

bo to jest fura do wygodnego przemieszczania sie i lansu :naughty:

Opublikowano

Hej :hi:

kurna, 12 stron spamu, nudzicie się? :gwizdanie:

Opublikowano

Hej :hi:

kurna, 12 stron spamu, nudzicie się? :gwizdanie:

troche :tongue4:

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie, nie ma ktoś dojścia do tańszych części? Potrzebuję amortyzatory na tył do B5..

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie, nie ma ktoś dojścia do tańszych części? Potrzebuję amortyzatory na tył do B5..

w ASO ok 400zł, ale już ich nie produkują :wink4:

najlepiej pisz do TOM77 :)

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie, nie ma ktoś dojścia do tańszych części? Potrzebuję amortyzatory na tył do B5..

w ASO ok 400zł, ale już ich nie produkują :wink4:

najlepiej pisz do TOM77 :)

Ok, dzięki :):notworthy:

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie, nie ma ktoś dojścia do tańszych części? Potrzebuję amortyzatory na tył do B5..

w ASO ok 400zł, ale już ich nie produkują :wink4:

najlepiej pisz do TOM77 :)

Dokładnie kupowałem u niego rozrząd i naprawdę ma dobre ceny :wink4:
Opublikowano

Witam Panowie i ewentualnie drogie Panie :naughty:

Ponieważ jako "świeżak" nie mogę dodać info w dziale Sprzedam, chciałem tutaj Wam zaproponować nową osłonę silnika + skrzyni + spinki firmy Rezaw-Plast do B6/B7. W niedzielę jestem na Śląsku, więc może ktoś by się skusił. Leży mi to niepotrzebne w garażu. Za połowę, czyli 50zł + flaszka 0,5 oddam. Jak coś zapraszam - 600 555 006 Tomek

PS. link do aukcji http://allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-spinki-audi-a4-01-08-i1469825525.html

Opublikowano
:hi: Co tu takie nudy?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.