Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

przecież jak podłączasz pod USB to się zawsze ładuje... :rolleyes:

dokładnie :good:

ale komp był wyłączony i przez to się rozładował

tak sobie to tłumacze :decayed:

Opublikowano

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

przecież jak podłączasz pod USB to się zawsze ładuje... :rolleyes:

dokładnie :good:

ale komp był wyłączony i przez to się rozładował

tak sobie to tłumacze :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

ja jestem anonimowym Jaraczem od 14 lat ...

... na alkoholika dopiero pracuje :decayed::wink4:

:polew:

no tak jaraczem to trza być anonimowym :P

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

ale posty lecą.... :decayed:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

nie mów mi takich rzeczy, to NIEMOŻLIWE :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

akjam OKO mnie rozumie... :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:11_________________________________________________

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

ale posty lecą.... :decayed:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

nie mów mi takich rzeczy, to NIEMOŻLIWE :gwizdanie:

musisz się z tym pogodzić... :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

ale posty lecą.... :decayed:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

nie mów mi takich rzeczy, to NIEMOŻLIWE :gwizdanie:

:wink4:

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

akjam OKO mnie rozumie... :kox:

No, no... :naughty:

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie to się na tą vodkę nie umówię i znów cały tydzien będzie zmarnowany :disgust:

Opublikowano

dobra jade na meczyk...

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

akjam OKO mnie rozumie... :kox:

:bag:

Opublikowano

jak tak dalej pójdzie to się na tą vodkę nie umówię i znów cały tydzien będzie zmarnowany :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

akjam OKO mnie rozumie... :kox:

:bag:

osz ty będziesz jeszcze coś chciał... :tongue4:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

niet, świeci dioda że ładuje i na tym koniec :disgust:

a nie rozładował się na jakimś kamieniu lub asfalcie?? bo mój stary też się raz tak rozładował na chodniku :decayed: :decayed:

zostawiłem go podłączonego przez USB z kompem i tak się rozładował do zera

teraz go wykrywa ale nie odpala :disgust:

ZDupcył się! :decayed:

akjam OKO mnie rozumie... :kox:

:bag:

osz ty będziesz jeszcze coś chciał... :tongue4:

:nabijasie: Grozisz mu?
Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________cholera jakos sie nie moge na ten parking wybrac ale mi sie cholernie nie chce :disgust:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________cholera jakos sie nie moge na ten parking wybrac ale mi sie cholernie nie chce :disgust:

Czym później pójdziesz tym pźniej zaczniesz więcsię zbieraj. :wink4:
Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________cholera jakos sie nie moge na ten parking wybrac ale mi sie cholernie nie chce :disgust:

Czym później pójdziesz tym pźniej zaczniesz więcsię zbieraj. :wink4:

dobra przekonales mnie smigam czym prędzej :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobrze że przynajmniej nie jesteście anonimowi... :decayed:

:mysli: No i Seski zaczyn swoje pisanie, które tylko On sam rozumie... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________cholera jakos sie nie moge na ten parking wybrac ale mi sie cholernie nie chce :disgust:

Czym później pójdziesz tym pźniej zaczniesz więcsię zbieraj. :wink4:

dobra przekonales mnie smigam czym prędzej :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Ja też się zbieram gdzieś na pifko... :gwizdanie:

Opublikowano

no i wieczor przed kompem czas zaczac i 1 drinek idzie :cwaniak1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.