Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi: wstawać :decayed:

i czego krzyczysz ? :gwizdanie:

budzik mi tak długo dzwonił że padła bateria :D

to dobrze, że nie miałaś komóry podłączonej do ładowania, bo ładnie by nam prądu zeżarło :gwizdanie:

:gwizdanie: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehhh.... materialisto :tongue4:

Opublikowano

ehhh.... materialisto :tongue4:

materialista czy nie, ale licznik zapi*rdala :angry:

Opublikowano

ehhh.... materialisto :tongue4:

materialista czy nie, ale licznik zapi*rdala :angry:

a oszczędności trzeba szukać bo wszystko drożeje a dzieciątko w drodze :gwizdanie:

Opublikowano

ehhh.... materialisto :tongue4:

materialista czy nie, ale licznik zapi*rdala :angry:

a oszczędności trzeba szukać bo wszystko drożeje a dzieciątko w drodze :gwizdanie:

dobrze, że jeszcze piwo nie drożej bo bym się zdenerwował :gwizdanie:

Opublikowano

ehhh.... materialisto :tongue4:

materialista czy nie, ale licznik zapi*rdala :angry:

a oszczędności trzeba szukać bo wszystko drożeje a dzieciątko w drodze :gwizdanie:

dobrze, że jeszcze piwo nie drożej bo bym się zdenerwował :gwizdanie:

narazie paliwo idzie do góry to i reszta pójdzie za tym :(

Opublikowano

:hi:

Nawet nic nie mówcie o paliwie i innych rzeczach :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Nawet nic nie mówcie o paliwie i innych rzeczach :wallbash:

u mnie od dwoch dni na BP ultimate diesel za 5.10 nosz Qurwa mac :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No u mnie na najtańszej stacji zwykły ON 4,81 :wallbash:

Opublikowano

2 godz w robocie i nic się nie dzieje, siedze i siedze.....

Opublikowano

2 godz w robocie i nic się nie dzieje, siedze i siedze.....

no i wypocznij to bedziesz mial sily na balety wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie ja z innej beczki. Ma ktoś może z Was w B6 lub B7 założone spręzyny eibach lub weitec -30 najlepiej jeszcze w avancie? Sam myśle o takich a najlepiej by było zobaczyć na zywo jak to siadło. POzdrawiam

Opublikowano

Panowie ja z innej beczki. Ma ktoś może z Was w B6 lub B7 założone spręzyny eibach lub weitec -30 najlepiej jeszcze w avancie? Sam myśle o takich a najlepiej by było zobaczyć na zywo jak to siadło. POzdrawiam

majki z gliwic ma zalozone o 1.5 roku i sobie chwali nic sie nie pogorszylo chodzi mi tu o amortyzatory tu masz jego wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23899.0 :wink4:

Opublikowano

Panowie ja z innej beczki. Ma ktoś może z Was w B6 lub B7 założone spręzyny eibach lub weitec -30 najlepiej jeszcze w avancie? Sam myśle o takich a najlepiej by było zobaczyć na zywo jak to siadło. POzdrawiam

Pajda (B6 Avant) ma do sprzedania chyba waitec coś koło -40mm

suka ładnie siedziała, ale dla niego było ciut za nisko

Opublikowano

Spadam w teren :hi:

Opublikowano

siema z rana jak wstalem :decayed:

Opublikowano

siema z rana jak wstalem :decayed:

śpioch :tongue4:

Opublikowano

:siema: Wydawało mi się, że w nocy tzn. nad ranem tu byłem... :mysli::rolleyes:

Panowie ja z innej beczki. Ma ktoś może z Was w B6 lub B7 założone spręzyny eibach lub weitec -30 najlepiej jeszcze w avancie? Sam myśle o takich a najlepiej by było zobaczyć na zywo jak to siadło. POzdrawiam

majki z gliwic ma zalozone o 1.5 roku i sobie chwali nic sie nie pogorszylo chodzi mi tu o amortyzatory tu masz jego wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23899.0 :wink4:

To już Ci o tym młody mówiłem. :wink4:
Opublikowano

siema z rana jak wstalem :decayed:

śpioch :tongue4:

masz farta ze mnie nie budziles :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.