Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

Oko ma takie jak w moim podpisie ma 1.8T :wink4:

No takie chcę kupić kali się :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

i jaki rozmiar 17 ? :kox:

Nie 16" nie mam kasy na większ teraz a potem będą na zimę :decayed:

talib sprzedał takie 16' z oponami w podobnej cenie... :confused4:

No ale nie miał chyba jakiś ideałów. Krycha ma takie za 400zł tylko że mazane szprejem za 15zł :thumbdown:

400 zł to bierz... zrobisz je w chrom :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Panowie warto brać orginalne łopaty takie jak ma OKO za 600zł w idealnym stanie :mysli:

a jakie ma OKO ? :naughty:

Oko ma takie jak w moim podpisie ma 1.8T :wink4:

No takie chcę kupić kali się :gwizdanie:

niekupuj :tongue4: bo ja jak niebede mial kasy to tez takie kupuje :decayed:
Opublikowano

Dobra to jadę po nie i uj jak coś sprzedam drożej bo chodzą drożej zazwyczaj :decayed:

Opublikowano

Dobra to jadę po nie i uj jak coś sprzedam drożej bo chodzą drożej zazwyczaj :decayed:

a gdzie po nie jedziesz?
Opublikowano

Dobra to jadę po nie i uj jak coś sprzedam drożej bo chodzą drożej zazwyczaj :decayed:

a gdzie po nie jedziesz?

twoim to nawet dwie ulice dalej to już się nie opłaca... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Dobra to jadę po nie i uj jak coś sprzedam drożej bo chodzą drożej zazwyczaj :decayed:

a gdzie po nie jedziesz?

twoim to nawet dwie ulice dalej to już się nie opłaca... :kox: :kox: :kox:

:punish: wiem :decayed:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:

U mnie 50 :decayed:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:

U mnie 50 :decayed:

chyba na opalowym :polew:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:

U mnie 50 :decayed:

chyba na opalowym :polew:

Wolę roślinny :kox:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:

U mnie 50 :decayed:

chyba na opalowym :polew:

Wolę roślinny :kox:

i przyjemniej pachnie :naughty:
Opublikowano

Do żor jadę :gwizdanie:

to jakies 200zl na paliwo :polew: :polew: :polew:

U mnie 50 :decayed:

chyba na opalowym :polew:

Wolę roślinny :kox:

i przyjemniej pachnie :naughty:

I można wykorzystać w plenerze :polew: :polew:

Dobra jadę :hi:

Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje!:kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:
Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:

No już mówiłem o tym! Wpadnę na Pogorię jak będziecie chlać wódę i się opalać! :good:
Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:

No już mówiłem o tym! Wpadnę na Pogorię jak będziecie chlać wódę i się opalać! :good:

nie chlejemy wódy!!!

na pogori :decayed:

Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:

No już mówiłem o tym! Wpadnę na Pogorię jak będziecie chlać wódę i się opalać! :good:

My nie pijemy w miejscach publicznych :no:
Opublikowano

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:

No już mówiłem o tym! Wpadnę na Pogorię jak będziecie chlać wódę i się opalać! :good:

nie chlejemy wódy!!!

na pogori :decayed:

Taaa... :naughty:

No i wróciłem! uj***ny jestem fest! Quadzik kilka razy się utopił ale było zaje! :kox: Wykąpie się i wrzucę kilka fotek. :cool1:

Może zorganizujesz kiedyś grupowe upalanie quada :kox:

No już mówiłem o tym! Wpadnę na Pogorię jak będziecie chlać wódę i się opalać! :good:

My nie pijemy w miejscach publicznych :no:

:gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.