Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jeszcze nie tak ostro jak czasem bywa. :wink4: Dziś kumpel wpadł cały pod wodę ale nie było czasu robić fotek. :gwizdanie:

to gdzie wy jezdzicie? :kox::wink4:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

ja pier**le jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Opublikowano

ja pier***e jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Może się napij albo co... :naughty:
Opublikowano

ja pier***e jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Może się napij albo co... :naughty:

e tam, moze jednego drina sypne i tyle
Opublikowano

ja pier***e jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Może się napij albo co... :naughty:

e tam, moze jednego drina sypne i tyle

No, no jednego... :gwizdanie:
Opublikowano

ja pier***e jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Może się napij albo co... :naughty:

e tam, moze jednego drina sypne i tyle

No, no jednego... :gwizdanie:

ja nie piję na pewno dziś

Opublikowano

ja pier***e jak mnie sie nudziiiii :confused4:

Może się napij albo co... :naughty:

e tam, moze jednego drina sypne i tyle

No, no jednego... :gwizdanie:

ja nie piję na pewno dziś

A ja jeszcze nie wiem... :naughty:
Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:
Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:

Alkowstręt... :kox:
Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:

Alkowstręt... :kox:

Miszka i niepic hehe

dla przypomnienia

166245_149734691742793_100001187887810_218356_8328488_n.jpg

Akjam nadal uwazasz ze sie Miszka dzisiaj nie napije? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:

Alkowstręt... :kox:

Miszka i niepic hehe

dla przypomnienia

166245_149734691742793_100001187887810_218356_8328488_n.jpg

Akjam nadal uwazasz ze sie Miszka dzisiaj nie napije? :polew: :polew: :polew:

Ja go qr** na tej fotce nie poznałem! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:

Alkowstręt... :kox:

Miszka i niepic hehe

dla przypomnienia

166245_149734691742793_100001187887810_218356_8328488_n.jpg

Akjam nadal uwazasz ze sie Miszka dzisiaj nie napije? :polew: :polew: :polew:

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:
Opublikowano

ja nie piję na pewno dziś

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: ty czasem jak cos powiesz... :polew:

Alkowstręt... :kox:

Miszka i niepic hehe

dla przypomnienia

166245_149734691742793_100001187887810_218356_8328488_n.jpg

Akjam nadal uwazasz ze sie Miszka dzisiaj nie napije? :polew: :polew: :polew:

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:

Krolu zerknij ile ma Kędzior postów! On zna ten wątek lepiej niż ktokolwiek! :polew: :polew:
Opublikowano

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:

nie, to bylo na 2753str :polew: :polew: :polew:

Miszka na FB ma to przeciez :wink4:

Opublikowano

EEeee ja też sobie coś chlapnę i idę spać. Cały weekend w szkole, nie mam ochoty nigdzie wychodzić, a w dodatku opuściłem spot, bo się uczyłem na egz. I po co mi to było?! :mysli: Jak i tak nie zdałem i będę powtarzał przedmiot :kox:

Opublikowano

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:

nie, to bylo na 2753str :polew: :polew: :polew:

Miszka na FB ma to przeciez :wink4:

i tak wyglądałem lepiej niż Ty na trzeźwo :decayed:

Opublikowano

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:

nie, to bylo na 2753str :polew: :polew: :polew:

Miszka na FB ma to przeciez :wink4:

i tak wyglądałem lepiej niż Ty na trzeźwo :decayed:

ci jebne mowie ci tylko przyjedz :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 20:15_________________________________________________

EEeee ja też sobie coś chlapnę i idę spać. Cały weekend w szkole, nie mam ochoty nigdzie wychodzić, a w dodatku opuściłem spot, bo się uczyłem na egz. I po co mi to było?! :mysli: Jak i tak nie zdałem i będę powtarzał przedmiot :kox:

jak czegos niekumasz to ci moge wytlumaczyc, skonczylem 2 kierunki :wink4:

jeden w 3miesiace a drugi w pol roku :polew:

Opublikowano

EEeee ja też sobie coś chlapnę i idę spać. Cały weekend w szkole, nie mam ochoty nigdzie wychodzić, a w dodatku opuściłem spot, bo się uczyłem na egz. I po co mi to było?! :mysli: Jak i tak nie zdałem i będę powtarzał przedmiot :kox:

Następnym razem pamiętaj, że SPOT ważniejszy! :naughty:

trzymasz foty miszki na kompie.. :blink:

nie, to bylo na 2753str :polew: :polew: :polew:

Miszka na FB ma to przeciez :wink4:

i tak wyglądałem lepiej niż Ty na trzeźwo :decayed:

:decayed:

BTW Jakiś filmik na TVNie - Polska komedyja! :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.