Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater
Gdzieś Ty q***wa jest! :shocked::decayed:

a przez bedzin i czeladz przejezdzalem :polew: :polew: :polew:

Aaaaa... No to wszystko jasne! :naughty::polew: :polew:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coście tacy nudziarze!za***ista pogoda!

zimno w h*j :wallbash: pizga wiater
Gdzieś Ty q***wa jest! :shocked::decayed:

a przez bedzin i czeladz przejezdzalem :polew: :polew: :polew:

Aaaaa... No to wszystko jasne! :naughty::polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Zrobiłem lekką poprawkę postu... :decayed:

Opublikowano

Zrobiłem lekką poprawkę postu... :decayed:

heheh przyłapany :gwizdanie:

Opublikowano

Zrobiłem lekką poprawkę postu... :decayed:

na szczescie cie ubieglem :wink4: chyba pojade umyc furmanke
Opublikowano

Zrobiłem lekką poprawkę postu... :decayed:

na szczescie cie ubieglem :wink4: chyba pojade umyc furmanke

Ja też miałem umyć ale nie było czasu. :decayed: Umyłem za to quada po wyprawie. :wink4:
Opublikowano

zapisuje sie na joge

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zapisuje sie na joge

:kox: :kox: :kox:

co chcesz się tego nauczyć :mysli:

:polew:

Opublikowano

zapisuje sie na joge

:kox: :kox: :kox:

co chcesz się tego nauczyć :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zapisuje sie na joge

:kox: :kox: :kox:

co chcesz się tego nauczyć :mysli:

:polew:

ciulnij sie :punish:

bym se popatrzyl jak cwicza dziewczeta :gwizdanie:

Opublikowano

zapisuje sie na joge

:kox: :kox: :kox:

co chcesz się tego nauczyć :mysli:

:polew:

ciulnij sie :punish:

bym se popatrzyl jak cwicza dziewczeta :gwizdanie:

:bag:

Opublikowano

No i obiecane fotki z dzisiejszej wyprawy. Jakość taka sobie bo z telefonu.

Tu tyle co wjechaliśmy na Pogorie. Lód już niec kruchy... :evil:

4e126577b72c9362.jpg

Tu już delikatna wtopa. :wink4: Na szczęście kumple mnie wyciągnęli. :good:

fa111904c09151f9.jpg

No i w międzyczasie - jakiś postój sobie zrobiliśmy.

e811cc3730569540.jpg

Opublikowano

No i obiecane fotki z dzisiejszej wyprawy. Jakość taka sobie bo z telefonu.

Tu tyle co wjechaliśmy na Pogorie. Lód już niec kruchy... :evil:

4e126577b72c9362.jpg

Tu już delikatna wtopa. :wink4: Na szczęście kumple mnie wyciągnęli. :good:

fa111904c09151f9.jpg

No i w międzyczasie - jakiś postój sobie zrobiliśmy.

e811cc3730569540.jpg

:good: :good: :good: :good:

niezly kładzik :wink4: noi 2 fota koks hehe

dojebany kawalek

Opublikowano

No i obiecane fotki z dzisiejszej wyprawy. Jakość taka sobie bo z telefonu.

Tu tyle co wjechaliśmy na Pogorie. Lód już niec kruchy... :evil:

4e126577b72c9362.jpg

Tu już delikatna wtopa. :wink4: Na szczęście kumple mnie wyciągnęli. :good:

fa111904c09151f9.jpg

No i w międzyczasie - jakiś postój sobie zrobiliśmy.

e811cc3730569540.jpg

:good: :good: :good: :good:

niezly kładzik :wink4: noi 2 fota koks hehe

To jeszcze nie tak ostro jak czasem bywa. :wink4: Dziś kumpel wpadł cały pod wodę ale nie było czasu robić fotek. :gwizdanie:
Opublikowano

To jeszcze nie tak ostro jak czasem bywa. :wink4: Dziś kumpel wpadł cały pod wodę ale nie było czasu robić fotek. :gwizdanie:

to gdzie wy jezdzicie? :kox::wink4:
Opublikowano

no i w końcu w domu....

i pyszny obiadek na stole :decayed:

Opublikowano

no i w końcu w domu....

i pyszny obiadek na stole :decayed:

złoty kurczak vifona? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________posty:

8618 miron78 - 8619 Kędzior

:cool1: :cool1: :cool1::decayed:

Opublikowano

no i w końcu w domu....

i pyszny obiadek na stole :decayed:

złoty kurczak vifona? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________posty:

8618 miron78 - 8619 Kędzior

:cool1: :cool1: :cool1::decayed:

napinator :decayed:

Opublikowano

no i w końcu w domu....

i pyszny obiadek na stole :decayed:

złoty kurczak vifona? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________posty:

8618 miron78 - 8619 Kędzior

:cool1: :cool1: :cool1::decayed:

napinator :decayed:

musi być cisnienie :naughty:
Opublikowano

no i w końcu w domu....

i pyszny obiadek na stole :decayed:

złoty kurczak vifona? :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________posty:

8618 miron78 - 8619 Kędzior

:cool1: :cool1: :cool1::decayed:

napinator :decayed:

musi być cisnienie :naughty:

co ty karwa fa piszesz sam z sobą :naughty: napinaczu

moderatorzy zbanujcie tego użytkownika :evil:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:24_________________________________________________ :decayed: :decayed:

Abradab feat. Gutek-ciężko jest żyć lekko

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.