Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepsze to niż stalówki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsze to niż stalówki :gwizdanie:

mnie sie one bardzo podobaja mialem takie w 1.8T [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________te drinki jakos szybko sie pije :gwizdanie:
Opublikowano

Idę na szybko na jakieś piwko. :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

Nowy nabytek :naughty:

Zdj%C4%99cie042.jpg

jeeeee moje ori aluski :decayed:

Opublikowano

No to trzeba się coś napić

American Pie leci na polsacie :polew: :polew:

Opublikowano

No to trzeba się coś napić

American Pie leci na polsacie :polew: :polew:

ogladam :decayed:
Opublikowano

No to trzeba się coś napić

American Pie leci na polsacie :polew: :polew:

ogladam :decayed:

Tyle razy już to widziałem a zawsze leje tak samo :decayed:
Opublikowano
:bry: a co to wszyscy już :beer1:
Opublikowano

:bry: a co to wszyscy już :beer1:

:hi: Elvis pisałeś coś o oponach :gwizdanie: Nie masz jakiś letnich 16-stek na sprzedaż w dobrej cenie :naughty:
Opublikowano

zimę mam kolegę co cos może skołować....FULDA najpewniej

a ja mam jakieś 16" lato 205/55r16 nazwa jakaś nie znana mi ale chyba mięsiwa jest z 6mm dobrze się mi na nich jechało po zakupie jakieś 100km weź rzucanie kierą bez bicia - musiałbym je looknąć bo u teścia w garażu leżą i oddałbym jak coś zapewne w dobrej cenie...tym bardziej dla kolegi ze SPOTA[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:08_________________________________________________spokojnie mogę nawet jutro foty porobić jak coś i pw podesłać...

Opublikowano

zimę mam kolegę co cos może skołować....FULDA najpewniej

a ja mam jakieś 16" lato 205/55r16 nazwa jakaś nie znana mi ale chyba mięsiwa jest z 6mm dobrze się mi na nich jechało po zakupie jakieś 100km weź rzucanie kierą bez bicia - musiałbym je looknąć bo u teścia w garażu leżą i oddałbym jak coś zapewne w dobrej cenie...tym bardziej dla kolegi ze SPOTA[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:08_________________________________________________spokojnie mogę nawet jutro foty porobić jak coś i pw podesłać...

Na zimę mam za***iste Goodyearki :naughty: No to fajnie jakby się coś znalazło :good:
Opublikowano

no w garażu u teścia leżą ładnie sobie i czekają aż je wykąpie...i wystawię na allegro.pl jakbyś był chętny to bym nie wystawail.... :decayed:

jakby ktoś z SPOT'owiczów chciał zimę to też pisać pw póki mogę załatwić...

Opublikowano

no w garażu u teścia leżą ładnie sobie i czekają aż je wykąpie...i wystawię na allegro.pl jakbyś był chętny to bym nie wystawail.... :decayed:

jakby ktoś z SPOT'owiczów chciał zimę to też pisać pw póki mogę załatwić...

Jak coś rzuć cenę na PW. Jak będzie dobra to bym mógł jutro jakoś albo kiedyś podjechać je zobaczyć :wink4:
Opublikowano

rzuć na pw nr komorki to Ci MMS wyślę...wraz z ceną... :decayed::naughty: za komplecik i już[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:23_________________________________________________nie ma sprawy z podjechaniem - jestem z Gisza nie masz za daleko...;)

Opublikowano

Ok PW poszło :wink4:

Opublikowano

gibam w wyrko bo jutro trza charatac :wink4:

Opublikowano

gibam w wyrko bo jutro trza charatac :wink4:

:hi: nie przepracuj się za bardzo :tongue4:
Opublikowano

cool - temat opon aktualny ...

miłej pracki jeśli taka może być ;(

Opublikowano

ja nie rozumiem, jak mozna na drugi dzień po piciu, nic się nie napić :thumbdown:

Opublikowano

ja nie rozumiem, jak mozna na drugi dzień po piciu, nic się nie napić :thumbdown:

człowiek nie wielbłąd ... pić musi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.