Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle

wiem widzialem idz do tego bankomatu wybierz te 30k i smigamy po nia :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle

wiem widzialem idz do tego bankomatu wybierz te 30k i smigamy po nia :kox::naughty: :naughty:

mówisz ? :mysli: :mysli: zapytam ile gaz do tego..
Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle

wiem widzialem idz do tego bankomatu wybierz te 30k i smigamy po nia :kox::naughty: :naughty:

mówisz ? :mysli: :mysli: zapytam ile gaz do tego..

nic sie nie martw darek ci w dobrej cenie pochyta :kox:

Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle

wiem widzialem idz do tego bankomatu wybierz te 30k i smigamy po nia :kox::naughty: :naughty:

mówisz ? :mysli: :mysli: zapytam ile gaz do tego..

nic sie nie martw darek ci w dobrej cenie pochyta :kox:

tylko na powrót do domu wydam z 600 zł na paliwo :naughty:
Opublikowano

Esa w B6 nie jedzie :decayed:

jak może 344 konne nie jeździć :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:38_________________________________________________

stołki kupisz z s-lina a w najgorszym wypadku dorezasz ze swojego a co do golasa to trzeba miec jakies mody na przyszlosc jak chcesz miec full wypas to wez tego pazdziocha od mirona :gwizdanie:

a masz te 45 tys. zł różnicy ?

mam ale to jest na czarną godzinę nic nie wiadomo co ci w życiu wyskoczy :decayed:

poza tym nie chce avanta :cool1:

to po h.uj zagadujesz :evil: :evil: :wallbash:

ten co pokazałem to sedan... mówię o mironowym padle

wiem widzialem idz do tego bankomatu wybierz te 30k i smigamy po nia :kox::naughty: :naughty:

mówisz ? :mysli: :mysli: zapytam ile gaz do tego..

nic sie nie martw darek ci w dobrej cenie pochyta :kox:

tylko na powrót do domu wydam z 600 zł na paliwo :naughty:

tez sie tym nie martw wezmę cie na hol :gwizdanie: koniedz marudzenia ide po samochod na parking i smigamy :tongue4:

Opublikowano

tez sie tym nie martw wezmę cie na hol :gwizdanie: koniedz marudzenia ide po samochod na parking i smigamy :tongue4:

dobra dzwonię z rezerwacją..
Opublikowano

tez sie tym nie martw wezmę cie na hol :gwizdanie: koniedz marudzenia ide po samochod na parking i smigamy :tongue4:

dobra dzwonię z rezerwacją..

:gwizdanie: :evil:

Opublikowano

witam szanowne towarzystwo :hi:

Opublikowano

witam szanowne towarzystwo :hi:

witamy po południu :hi:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

Opublikowano

moze spocik w ogrodziencu panowie

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

przeciez juz niepijesz :tongue4:
Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

ja nic nie wiem jak inni użytkownicy forum :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 14:19_________________________________________________

moze spocik w ogrodziencu panowie

a co tam sie dzieje :cool1:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

przeciez juz niepijesz :tongue4:

a czy ja mówię o piciu :doh1: zapytałem kulturalnie czy coś kombinujecie anie czy czy coś pijecie :decayed:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

przeciez juz niepijesz :tongue4:

a czy ja mówię o piciu :doh1: zapytałem kulturalnie czy coś kombinujecie anie czy czy coś pijecie :decayed:

i niedzwon do mnie po najebanemu w nocy
Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

przeciez juz niepijesz :tongue4:

a czy ja mówię o piciu :doh1: zapytałem kulturalnie czy coś kombinujecie anie czy czy coś pijecie :decayed:

i niedzwon do mnie po najebanemu w nocy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak mi piszesz żebym wpadał....to co miałem robić :naughty:

Opublikowano

ja po imprezce już dotarłem na chatę głowa boli i w ogóle to już nie piję :sick3:

jasne :cool1:

a coś kombinujecie dziś :mysli:

przeciez juz niepijesz :tongue4:

a czy ja mówię o piciu :doh1: zapytałem kulturalnie czy coś kombinujecie anie czy czy coś pijecie :decayed:

i niedzwon do mnie po najebanemu w nocy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak mi piszesz żebym wpadał....to co miałem robić :naughty:

pisalem ci zebys niewpadl :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.