Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

chyba babe z nosa :nose:

:polew:

nie nie żywa kobitka :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

chyba babe z nosa :nose:

:polew:

nie nie żywa kobitka :naughty:

sa takie? :tongue4:
Opublikowano

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

chyba babe z nosa :nose:

:polew:

Może byś chciał kozę z nosa :polew: :polew:
Opublikowano

tez taka na rehabilitacji poznalem fajna i na dodatek swojska babka :kox: :kox:

chyba babe z nosa :nose:

:polew:

nie nie żywa kobitka :naughty:

sa takie? :tongue4:

nooooo ta byla :kox:

Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26325

mały jest przec**j, widać, że pomimo małego wieku ma technike i umiejetnosci

ale po ryju widać, że ma ADHD i jest j**nięty, powinni go prać od małego, a tak to już spokojny nie będzie :wink4:

Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26325

mały jest przec**j, widać, że pomimo małego wieku ma technike i umiejetnosci

ale po ryju widać, że ma ADHD i jest j**nięty, powinni go prać od małego, a tak to już spokojny nie będzie :wink4:

j**any nimi rzuca :blink:
Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

Podjedź po mnie i skoczymy na BP :naughty:
Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26325

mały jest przec**j, widać, że pomimo małego wieku ma technike i umiejetnosci

ale po ryju widać, że ma ADHD i jest j**nięty, powinni go prać od małego, a tak to już spokojny nie będzie :wink4:

bedzie z ciebie dobry tata :wink4:

ze mna by niemial szans :decayed: [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

Podjedź po mnie i skoczymy na BP :naughty:

a masz 50zl na paliwo? :polew:
Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

gorzej jak baba stojąca rano przed szafą..... :gwizdanie:

Opublikowano

a masz 50zl na paliwo?

Za tyle :shocked: to mi taksówkarz przniesie do domu :thumbdown::decayed:
Opublikowano

siemka aLL:), Krolu bedziesz moze 15marca na spocie w K-cach? bym podjechal i tak jak sie ugadywalismy na pelnego Vag-a w moim aucie, pozdr0

Opublikowano

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=26325

mały jest przec**j, widać, że pomimo małego wieku ma technike i umiejetnosci

ale po ryju widać, że ma ADHD i jest j**nięty, powinni go prać od małego, a tak to już spokojny nie będzie :wink4:

kozak :kox:

Opublikowano

spadam spać, bajo

Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

gorzej jak baba stojąca rano przed szafą..... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew::nabijasie:

Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

gorzej jak baba stojąca rano przed szafą..... :gwizdanie:

bo nieprzyjade do ciebie jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________

siemka aLL:), Krolu bedziesz moze 15marca na spocie w K-cach? bym podjechal i tak jak sie ugadywalismy na pelnego Vag-a w moim aucie, pozdr0

krolu juz pewno zalal morde i ma KO :decayed: (3redsy)
Opublikowano

napil bym sie browarka a nic niemam :wallbash:

gorzej jak baba stojąca rano przed szafą..... :gwizdanie:

bo nieprzyjade do ciebie jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________

siemka aLL:), Krolu bedziesz moze 15marca na spocie w K-cach? bym podjechal i tak jak sie ugadywalismy na pelnego Vag-a w moim aucie, pozdr0

krolu juz pewno zalal morde i ma KO :decayed: (3redsy)

spi piz*eczka :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________dobra ida spac bo smaki sie wkrecaja i jeszcze mnie rzuci na miasto :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 23:01_________________________________________________ :hi: narazie

Opublikowano

to ja o jakies popijawie niewiem:> :gwizdanie:

Opublikowano

to ja o jakies popijawie niewiem:> :gwizdanie:

nie no kazdy w domu wirtualnie sie spija :evil:

Opublikowano

dobra ida spac bo smaki sie wkrecaja i jeszcze mnie rzuci na miasto :decayed:

mozesz mi podrzucic pare browarkow jak cie poniesie:P
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.