Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Co tu takie nudy?

bo ty wpadles :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy zapracowani albo balują już :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Co tu takie nudy?

bo ty wpadles :tongue4:

Nie było mnie od siódmej rano a tu kilka postów. :thumbdown::decayed:

Wszyscy zapracowani albo balują już :gwizdanie:

No właśnie trzeba byłoby coś wymyślić. :evil:
Opublikowano

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

Opublikowano

:hi: Co tu takie nudy?

bo ty wpadles :tongue4:

Nie było mnie od siódmej rano a tu kilka postów. :thumbdown::decayed:

Wszyscy zapracowani albo balują już :gwizdanie:

No właśnie trzeba byłoby coś wymyślić. :evil:

no trzeba bo nudy zaczynaja doskwierac :naughty:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:43_________________________________________________

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

pijok :decayed:

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

bolesna.....ale prawda :decayed:

ja już gotów do boju :jerk:

nawet mam tekst przewodni wieczoru :decayed:

Hej wódeczko ma kochana łazisz za mną już od rana

Odejdź szmato kurwo dziwko ja chcę sobie jebnąć piwko

Jedno piwko albo dwa to zależy już od dnia

Opublikowano

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

Obaiwam się, że jakbyśmy pisali po pijoku to byśmy się nie dogadali. :decayed:

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

bolesna.....ale prawda :decayed:

ja już gotów do boju :jerk:

nawet mam tekst przewodni wieczoru :decayed:

Hej wódeczko ma kochana łazisz za mną już od rana

Odejdź szmato kurwo dziwko ja chcę sobie jebnąć piwko

Jedno piwko albo dwa to zależy już od dnia

:polew: :polew:
Opublikowano

Nie ma alkoholu nie ma postów :decayed:

bolesna.....ale prawda :decayed:

ja już gotów do boju :jerk:

nawet mam tekst przewodni wieczoru :decayed:

Hej wódeczko ma kochana łazisz za mną już od rana

Odejdź szmato kurwo dziwko ja chcę sobie jebnąć piwko

Jedno piwko albo dwa to zależy już od dnia

j**any :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:48_________________________________________________

Obaiwam się, że jakbyśmy pisali po pijoku to byśmy się nie dogadali. :decayed:

Ale tutaj chodzi o posty tylko a bajera i tak zawsze o jakiś bzdurach leci :tongue4:
Opublikowano

Tyś jest artysta Miszka jak chooj! :decayed:

Opublikowano

Tyś jest artysta Miszka jak chooj! :decayed:

:yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Opublikowano

Tyś jest artysta Miszka jak chooj! :decayed:

:yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

:naughty:
Opublikowano

nie po to zapierdalałem cały tydzień żeby się dziś nie najebać :decayed:

ok spadam ziomy

Opublikowano

Katowice gdzieś czy co? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Katowice gdzieś czy co? :gwizdanie: :wink4:

Kato ale gdzie to nie wiem jeszcze

Opublikowano

Katowice gdzieś czy co? :gwizdanie: :wink4:

Kato ale gdzie to nie wiem jeszcze

Tel będziesz miał?
Opublikowano

Tylko nie zapinaj jakiś psów Miszka :decayed:

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

No ale cały czas Cię korci :naughty: pewnie długo nie wytrzymasz :tongue4:
Opublikowano

Ty Diman miałeś nie imprezować :gwizdanie:

przeciez siedze w doma co sie czepiasz :evil:

Można zrobić alko w doma... :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.