Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja obejrzę jakiś filmik i spać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

No na Subarkę cza zarobić. :kox:
Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

No na Subarkę cza zarobić. :kox:

:doh1: jaką Subarkę

Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

No na Subarkę cza zarobić. :kox:

:doh1: jaką Subarkę

Czy co tam chcesz! B8??? :naughty:

Aaaa.... Już znalazłem fotkę! Micubiszi! :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

No na Subarkę cza zarobić. :kox:

:doh1: jaką Subarkę

Czy co tam chcesz! B8??? :naughty:

Aaaa.... Już znalazłem fotkę! Micubiszi! :kox: :kox: :kox::decayed:

eee słabe, jak pewnie widziałeś objechałem te padło więc na c**j mi słabszy od tego co mam :kox:

dobre spadam :hi:

Opublikowano

ja spadam w kimę jutro dymam do 18 później Kato i KO :kox:

No na Subarkę cza zarobić. :kox:

:doh1: jaką Subarkę

Czy co tam chcesz! B8??? :naughty:

Aaaa.... Już znalazłem fotkę! Micubiszi! :kox: :kox: :kox::decayed:

eee słabe, jak pewnie widziałeś objechałem te padło więc na ch***j mi słabszy od tego co mam :kox:

dobre spadam :hi:

:gwizdanie: :hi:
Opublikowano

Subaryna moje marzenie :jerk:

Opublikowano

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

Opublikowano

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

Opublikowano

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

National Geographic "Z Miszką przez życie" :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:39_________________________________________________dobra spadam bo na 9 muszę byś w Żywcu a przejechać przez BB to :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

National Geographic "Z Miszką przez życie" :polew: :polew: :polew: :polew:

HD High Definition!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: piątek

jeszcze jutro i znowu trzeba będzie się napić :rolleyes:

buuuu aż mnie telepie jak pomyślę o dzisiejszym wieczorze :sick3:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:18_________________________________________________

No i powolutku kończę robotę na dziś, i na jutro i na pojutrze... :tongue4::kox:

ja zaczynam na dziś, jadę do Żywca a później już będę krążył gdzie popadnie

:hi:

w poszukiwaniu psów gejów :gwizdanie:

kto wie co przyniesie nowy dzień :polew: :polew: :polew: :polew:

paparazzi :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

National Geographic "Z Miszką przez życie" :polew: :polew: :polew: :polew:

HD High Definition!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:42_________________________________________________ciekawe na jakim kanale by to puścili :gwizdanie:

Opublikowano

Na jakimś sportowym... :polew: :polew: :polew::nabijasie:

Opublikowano

Na jakimś sportowym... :polew: :polew: :polew::nabijasie:

albo na National Geographic i będzie leciało zaraz po tym gościu co je węże itp :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.