Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:

może w Biedronce mają jakieś promocje :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:

może w Biedronce mają jakieś promocje :decayed:

Ja mam w sumie na sprzedaż radio Midland Alan 48 Excel Mutli ale to kombajn jest :decayed:

Opublikowano

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:

może w Biedronce mają jakieś promocje :decayed:

To muszę lecieć obejrzeć! :decayed:

Także polecam Sirio jak się nie chcesz wykosztować :naughty:

no akurat tego presidenta mogę mieć w dobrej cenie i chcę się pozbyć mojego bata i łyknąć presidenta :tongue4:

A jak będziesz mocować? Magnes czy uchwyt?

magnes, potrzebuję mniejszą antenę , bo wk***ia mnie wachlowanie i łamanie bata w bagażniku

Zastanów się nad uchwytem, widzę że masz sedana to takie coś np. http://allegro.pl/uwaga-uchwyt-bagaznikowy-sf-40-cf40-sklep-i1451510091.html , w razie czego to otwierasz klapę i chowasz do środka bagażnika a magnes to nie dość że rysuję lakier to potrafi spaść :decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

moja A4 stoi w garażu i czeka na nowego właściciela :wink4:

pomykam służbowym Yariskiem 1.0 :wstydliwy:

Umyj furę i wpadnij na spota swoją :audi: wreszcie a nie Yarisem bo będziesz stał w drugim rzędzie! :wink4: Miszka masz jakiś dostęp do tańszego sprze=ętu CB? :mysli: Chcę coś kupić ale nie wiem co i jakby była jakaś tańsza opcja to byłoby zaje! :kox:

może w Biedronce mają jakieś promocje :decayed:

Ja mam w sumie na sprzedaż radio Midland Alan 48 Excel Mutli ale to kombajn jest :decayed:

Chyba mi się nie zmieści tam gdzie bym chciał żeby radyjko było.:mysli:
Opublikowano

Akjam jak chcesz antenę mogę ci pocisnąć mojego bata ML 145 :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:33_________________________________________________i będziesz miał już komplet :decayed:

Opublikowano

Akjam jak chcesz antenę mogę ci pocisnąć mojego bata ML 145 :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:33_________________________________________________i będziesz miał już komplet :decayed:

Bata to ja nie chcę! :naughty: Jadę na zakupy jakieś do świętego miasta. Si ja lejter! :hi:
Opublikowano

Chyba mi się nie zmieści tam gdzie bym chciał żeby radyjko było.:mysli:

Wymiary zewnętrzne: 150x45x175 *mm :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam jak chcesz antenę mogę ci pocisnąć mojego bata ML 145 :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:33_________________________________________________i będziesz miał już komplet :decayed:

Bata to ja nie chcę! :naughty: Jadę na zakupy jakieś do świętego miasta. Si ja lejter! :hi:

chyba mm

Wymiary zewnętrzne: 150x45x175 cm :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:39_________________________________________________

Chyba mi się nie zmieści tam gdzie bym chciał żeby radyjko było.:mysli:

Wymiary zewnętrzne: 150x45x175 cm :gwizdanie:

chyba mm

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:39_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

niezła radiostacja :kox:

No, dlatego mówię że kombajn, chciałem zamieniać na Unidena żeby mi wszedł z półkę z lewej strony kierownicy ale jednak uznałem że przy mojej jeździe CB jest zbędne :decayed: :decayed:

Opublikowano

cisnę jeszcze na spotkanie :hi:

Opublikowano

Witam po ciężkim weekendzie :)

Tolek przy twojej ilości kucy nie pakowałbym się w większe niż 225 :wink4:

Jak nie latałeś bez koszulki to nie był ciężki :kox:

:naughty:
Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

ja się nie muszę tłumaczyć, informuję tylko zainteresowanych :decayed::nabijasie:

Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

ja się nie muszę tłumaczyć, informuję tylko zainteresowanych :decayed::nabijasie:

Następnym razem uwzględnij jeszcze jedno spotkanie ! SPOT :wink4:
Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

ja się nie muszę tłumaczyć, informuję tylko zainteresowanych :decayed::nabijasie:

Następnym razem uwzględnij jeszcze jedno spotkanie ! SPOT :wink4:

widzisz Grisza... poniedziałki mam z reguły luźniejsze, od wtorku raczej zajob nic na to nie poradzę, że np jutro o 19 mam spotkanie w Bielsku, Żywcu czy Cieszynie

Opublikowano
:hi: no i dalej bez mojej :a4fan:
Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

ja się nie muszę tłumaczyć, informuję tylko zainteresowanych :decayed::nabijasie:

Następnym razem uwzględnij jeszcze jedno spotkanie ! SPOT :wink4:

widzisz Grisza... poniedziałki mam z reguły luźniejsze, od wtorku raczej zajob nic na to nie poradzę, że np jutro o 19 mam spotkanie w Bielsku, Żywcu czy Cieszynie

Spoko :good: Rozumie....... Drocze się tylko z tobą :friends::wink4:
Opublikowano

no i fajrant definitywnie, przeglądam spotkania na jutro i raczej mnie nie będzie na spocie

Nie tłumacz się leszczu.... :tongue4:

Jeszcze tylko 79 stron i walnie nam 4000

ja się nie muszę tłumaczyć, informuję tylko zainteresowanych :decayed::nabijasie:

Następnym razem uwzględnij jeszcze jedno spotkanie ! SPOT :wink4:

widzisz Grisza... poniedziałki mam z reguły luźniejsze, od wtorku raczej zajob nic na to nie poradzę, że np jutro o 19 mam spotkanie w Bielsku, Żywcu czy Cieszynie

jak wpadniesz znowu kiedyś na spota to nie zapomnij wziąść kratę browarów

teraz tak "nowi" przywożą :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.