Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patologia piątek g 19 a ja dopiero na chatę zawitałem :sick3:

ale zaczales o 15 :tongue4:

no po c h u j u fest

co prawda boli ? :decayed:

ty ciulu zacząłem robotę chwilę po 8

dłubanie w nosie to nie robota :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:
Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:

Nawet jakbyś nie pił to byś nie przyjechał :polew:
Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:

Nawet jakbyś nie pił to byś nie przyjechał :polew:

no samo zejście do auta go nie kosztuje ale odpalenie to już 50zł :polew: :polew:

Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:

Nawet jakbyś nie pił to byś nie przyjechał :polew:

to ty jezdzisz rowerem nie ja :tongue4:
Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:

Nawet jakbyś nie pił to byś nie przyjechał :polew:

to ty jezdzisz rowerem nie ja :tongue4:

bo jakbyś usiadł to z kółek by się zrobiły jajka

Opublikowano

Dajcie se lepiej po razie i tyle :decayed:

no chyba będę musiał mu jebnąć ale to nie dziś bo już piłem i nie mam jak się dostać na Sosne :sick3:

chodz chodz, tez juz wypilem browarka tzn pije go wiec nieprzyajde :cool1:

Nawet jakbyś nie pił to byś nie przyjechał :polew:

to ty jezdzisz rowerem nie ja :tongue4:

Jeżdżę dla sportu a nie z innych powodów :tongue4:
Opublikowano

Jeżdżę dla sportu a nie z innych powodów :tongue4:

i dla sportu dziennie walisz browara :tongue4::polew: :polew: :polew:

bo jakbyś usiadł to z kółek by się zrobiły jajka

schudlem ściulu, gdybyś przyjezdzal an spoty to bys widzial :cool1:
Opublikowano

Jeżdżę dla sportu a nie z innych powodów :tongue4:

i dla sportu dziennie walisz browara :tongue4::polew: :polew: :polew:

bo jakbyś usiadł to z kółek by się zrobiły jajka

schudlem ściulu, gdybyś przyjezdzal an spoty to bys widzial :cool1:

no i nie zobaczę bo już dziś wiem że mam klientkę we wtorek na 19 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no i nie zobaczę bo już dziś wiem że mam klientkę we wtorek na 19 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak fajna to podeslij ja do mnie :wink4:
Opublikowano

no i nie zobaczę bo już dziś wiem że mam klientkę we wtorek na 19 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak fajna to podeslij ja do mnie :wink4:

i co Ty jej zaproponujesz :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i nie zobaczę bo już dziś wiem że mam klientkę we wtorek na 19 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak fajna to podeslij ja do mnie :wink4:

i co Ty jej zaproponujesz :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

napewno nie karte kredytowa :naughty:
Opublikowano

no i nie zobaczę bo już dziś wiem że mam klientkę we wtorek na 19 :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak fajna to podeslij ja do mnie :wink4:

i co Ty jej zaproponujesz :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

napewno nie karte kredytowa :naughty:

pałku bez djengu :decayed:

Opublikowano

Jeżdżę dla sportu a nie z innych powodów :tongue4:

i dla sportu dziennie walisz browara :tongue4::polew: :polew: :polew:

bo jakbyś usiadł to z kółek by się zrobiły jajka

schudlem ściulu, gdybyś przyjezdzal an spoty to bys widzial :cool1:

No browarek dla zdrowia jak zawsze potrzebny :decayed:
Opublikowano

pałku bez djengu :decayed:

pożycz mi tylko te "twoje" b8 a zobaczysz :kox:
Opublikowano

joł mam chyba trochę spokoju z CHECK ENGINE ale nie wiem czy na długo...ponoc zajebałem se filtr węglowy przy baku...(lejąc P95 pod korek)...nie mam błędu 17912 :naughty: ale coś się innego pojawiło związane z EVAP...mimo że wymieniony ponoc mam przeczekać zimę...

jak będzie cieplej to mi ponoć filtr się wysuszy odparuje i będzie git :naughty:

a 17912 ... bład tkwił w mechanicznie zawieszony już uruchomiony ... i gra ... wcześniej był otwarty do 3/4 ... na razie chwila testu...ok. 30km i jest GUT ... wcześniej już po 7km robiło się żółto

Oby już był spokój :mysli:

Opublikowano

No browarek dla zdrowia jak zawsze potrzebny :decayed:

tak tak mi lekarka tez tak mowila :naughty:
Opublikowano

No browarek dla zdrowia jak zawsze potrzebny :decayed:

tak tak mi lekarka tez tak mowila :naughty:

A jednak lekarze nie kiedy dają dobre rady :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.