Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz się śmiejesz, a wtedy myszki nie chciałeś puścic :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz się śmiejesz, a wtedymyszki nie chciałeś puścic :gwizdanie:

przeciez to Basia nam puszczala :polew:
Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz się śmiejesz, a wtedymyszki nie chciałeś puścic :gwizdanie:

przeciez to Basia nam puszczala :polew:

Basia spała od 6 godzin :)

Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz się śmiejesz, a wtedymyszki nie chciałeś puścic :gwizdanie:

przeciez to Basia nam puszczala :polew:

Basia spała od 6 godzin :)

to widocznie ja to troszke inaczej pamietam :decayed:
Opublikowano

sam cholera usnąłeś obok mnie :polew: :polew:

tak żeś pitolil że zasnąłem :tongue4:

cos mowiles ze b8 3.0tdi nie jedzie i nawet program niepomoze

na pewno nie gadaliśmy o motoryzacji :gwizdanie:

wiem ze ogoladalismy jakies filmiki red.. i youp... takie adresy stron cos kojarze a i zbiornik :polew: :polew: :polew:

Miszka nam wysyłał jakies linki chyba.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

teraz się śmiejesz, a wtedymyszki nie chciałeś puścic :gwizdanie:

przeciez to Basia nam puszczala :polew:

Basia spała od 6 godzin :)

to widocznie ja to troszke inaczej pamietam :decayed:

może Ci się wieczory pomyliły :gwizdanie:

Opublikowano

może Ci się wieczory pomyliły :gwizdanie:

mam słaba pamiec :gwizdanie:

dobra mykam w kime bo jutro na rano :wink4:

jak by co no to mnei neima :>

Opublikowano

baw się dobrze :jerk:

:decayed:

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:
Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:
Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

No to w zupełności go rozumie... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

No to w zupełności go rozumie... :polew: :polew: :polew:

tam powinno być ŚP Przemek :wink4:

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

No to w zupełności go rozumie... :polew: :polew: :polew:

tam powinno być ŚP Przemek :wink4:

Może się jeszcze odrodzi... :naughty:
Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

No to w zupełności go rozumie... :polew: :polew: :polew:

tam powinno być ŚP Przemek :wink4:

Może się jeszcze odrodzi... :naughty:

na pewno w Bukowinie :decayed:

Opublikowano

Jest tu kto jeszcze? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 00:44_________________________________________________1298471262_by_malkowfcb91_500.jpg

Przemek ma sporo pracy... :kox:

mówił, że studia go wykończyły :gwizdanie:

Jak na dwóch fakultetach to robił to się nie dziwię... :gwizdanie:

podobno miał do ogarnięcia dwa pokoje

No to w zupełności go rozumie... :polew: :polew: :polew:

tam powinno być ŚP Przemek :wink4:

Może się jeszcze odrodzi... :naughty:

na pewno w Bukowinie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

Opublikowano

Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki :decayed:

nie lubię takich sportów :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.